wmaraci reklam
lidertakipci

Sitem Açılmıyor Bakarmısınız Arkadaşlar ?

17 Mesajlar 2.900 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Hurkal Hurkal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 89 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
index sayfanın kodlarını kontrol et. Bir yerde sonsuz döngüye giriyor olabilir.

wmaraci
reklam

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)
Dns'lerde problem görünmüyor http://www.intodns.com/tamsurum.net
Hostcuyla görüşmeyi denediniz mi?
mehmetxx7

kişi bu mesajı beğendi.

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

mehmetxx7 adlı üyeden alıntı

Hocam o zaman asp bileşenleri ile ilgili sorun var sunucda html çalıştığına göre sorun kesin sunucuda.

Ek Olarak: Ha bu arada Allah sabır versin bu halde bu site adamı kanser eder :D

Tamam hocam da asp bileşenlerinde sıkıntı olsa düzelmesi normalmi kendi kendine, mesela bazen hiç sorun olmuyor, bileşenlerde olası bi uyumsuzluk veya destek olmasa hiç çalışmaması lazım. O htm sayfayı test için yükledim oraya onu açıyor site açılmıyor.

Ftp den dosyalarada ulaşabiliyorum. Harbiden Kanser olmak üzereyim.

Ek Olarak:

Güney adlı üyeden alıntı

Dns'lerde problem görünmüyor http://www.intodns.com/tamsurum.net
Hostcuyla görüşmeyi denediniz mi?

Görüştüm hocam, 10 gündür site incelemede gözüküyor destek panelde. Onların dediği sunucu hiç kapatılmadı, kesinti olmaması lazım diyorlar. Ama girmiyor işte, hadi sorun bende diyelim diğer arkadaşlarda giremiyor.

Şimdi hiçbirşey yapmadan kendi kendine düzelecek bu sonra yine gidecek :S Bu arada DNS ler Cloudflare a yönlenik ondan sorun yokmuş gibi görünebilirmi. Hoş yönlendirmeden öncede böyleydi sürekli gidip geliyordu :S

Ek Olarak: Buyurun işte hiçbirşey yapmadan kendi kendine açıldı. Bakım diceksiniz ama günde 5-6 kere bakım olmaz bi sunucuda ki zaten sunucu yöneticisi de bakım yok hiç kapatılmadı diyor :S

mehmetxx7 mehmetxx7 Turizm Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

Freezby adlı üyeden alıntı

Tamam hocam da asp bileşenlerinde sıkıntı olsa düzelmesi normalmi kendi kendine, mesela bazen hiç sorun olmuyor, bileşenlerde olası bi uyumsuzluk veya destek olmasa hiç çalışmaması lazım. O htm sayfayı test için yükledim oraya onu açıyor site açılmıyor.

Ftp den dosyalarada ulaşabiliyorum. Harbiden Kanser olmak üzereyim.

Şimdi ben php bildiğim için ondan örnek vereceğim Hocam 100 kişi online olduğu zaman sorunsuz çalışan bir site bazen 101 kişi online olduğu anda birşeyler ters gider ve çok aşırı kaynak tüketir mesela mysql aşırı şişer bağlanamaz hale gelir sistem komple gider ve bu sistemi eski haline getirmek için çok uğraşmak gerekir yada en garantisi sistem ihtiyacını karşılayan bir hostinge geçmek gerekir ama sanırım hosting şirketiniz teknik alanda yetersiz yükü hep size atmış durumda.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

mehmetxx7 adlı üyeden alıntı

Şimdi ben php bildiğim için ondan örnek vereceğim Hocam 100 kişi online olduğu zaman sorunsuz çalışan bir site bazen 101 kişi online olduğu anda birşeyler ters gider ve çok aşırı kaynak tüketir mesela mysql aşırı şişer bağlanamaz hale gelir sistem komple gider ve bu sistemi eski haline getirmek için çok uğraşmak gerekir yada en garantisi sistem ihtiyacını karşılayan bir hostinge geçmek gerekir ama sanırım hosting şirketiniz teknik alanda yetersiz yükü hep size atmış durumda.

Hocam bakın kendi kendine düzeldi şimdi. Siteye en fazla aynı anda 20 kişi gördüm giren. Sistem kilitlense aniden böyle düzelirmi ?

mehmetxx7 mehmetxx7 Turizm Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
İlginç birşey :D
Freezby

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Bende onu anlayamadım. Hostcu bakım yok diyor, Site açılmıyor, panele girebiliyorum ftp ye giriyorum, htm dosyaları açılıyor, dns ler değiştirilmedi, yazılımsal sorun yok.

Ben çıkamıyorum artık işin içinden, sunucu yükü desek site 10 k ları da gördüğü oldu böyle bi sıkıntı olmadı, şimdi hit 2 2.5 k lara düştü ve ben bunu bu kesintilere bağlıyorum :S

Ek Olarak:

Hürkal adlı üyeden alıntı

index sayfanın kodlarını kontrol et. Bir yerde sonsuz döngüye giriyor olabilir.

Hocam hergün aynı saatlerde girmesi sizce tesadüf olabilirmi ? Ve bu kendi kendine düzelirmi, hiçbişey yapmadan gidip geliyor böyle günde 4-5 kez. :S

Ek Olarak: Durup dururken şimdi yine gitti :SSSSS

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al