lostyazilim

Google indexlenen etiketleri silme

3 Mesajlar 1.090 Okunma
lstbozum

Arizmend Arizmend Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Umarım Başlık saçma olmamıştır.

Gereksiz gördüğüm ve bir o kadarda diğer sitelere rakip olamayacağım etiketleri silersem acaba indexten düşermi ?

Örneğin

Is_numeric() etiketi ile bir yere gelemeyeceğimi biliyorum. Bu yüzden etiketi silip index'den çıkarmayı düşünüyorum.

wmaraci
reklam

demigod demigod WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnteraktif Sektör
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Saçma, sonuçta her türlü etiket senin sitene tıklanma demek. Bu da siten 5. sayfada bir etikete bağlıysa ve kullanıcının 5. sayfadaki etiket bağlantısı dikkatini çekip tıkladıysa google algoritması direk çalışarak sayfanı veya sıranı 4. sayfaya veya bir iki sıra üste yükseltiyor. Yani sen 5. sayfadayken tıklandıysan bu sitede iş var diyor. Bu ihtimaller dahilinde bana kalırsa etiketleri silmeyi düşünmemelisin. Google amca bunu zararlı olarak görebilir :) iki ihtimalle de itibar kaybedersin bence devam et.

Mesela renk, mesele renk.

Arizmend Arizmend Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

demigod adlı üyeden alıntı

Saçma, sonuçta her türlü etiket senin sitene tıklanma demek. Bu da siten 5. sayfada bir etikete bağlıysa ve kullanıcının 5. sayfadaki etiket bağlantısı dikkatini çekip tıkladıysa google algoritması direk çalışarak sayfanı veya sıranı 4. sayfaya veya bir iki sıra üste yükseltiyor. Yani sen 5. sayfadayken tıklandıysan bu sitede iş var diyor. Bu ihtimaller dahilinde bana kalırsa etiketleri silmeyi düşünmemelisin. Google amca bunu zararlı olarak görebilir :) iki ihtimalle de itibar kaybedersin bence devam et.

Dediklerinizi dikkate alacağım. İlginiz için teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al