wmaraci reklam

Google Nihayet Negatif SEO'ya Bir Çözüm Getirdi!

15 Mesajlar 3.297 Okunma
smmexpress

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)

siyahgiyen adlı üyeden alıntı

Şöyle söyleyeyim tam da anlattığın gibi değil :) Disavow Links bütün negatif seo ile beraber diğerlerini de siliyor. Çünkü Google SEO'yu zaten illegal görüyor. Mesela sen Link inşaası yapıyorsun ama negatif seoda uygulandı. O zaman yaptığın link inşaasından , emeğinden , parandan vazgeçmen gerekecek.

Aracı kullandım ve belirttiğin linkleri görmemesini sağlayabiliyorsun yani her linki değil verdiğin linkleri görmemesini sağlayabiliyorsun.

wmaraci
reklam

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)

trgy adlı üyeden alıntı

Aracı kullandım ve belirttiğin linkleri görmemesini sağlayabiliyorsun yani her linki değil verdiğin linkleri görmemesini sağlayabiliyorsun.

nadlog adlı üyeden alıntı

Kullandım bir blogspot site açıp deneme amaçlı. Bence şunu demek istiyorlar; Buraya ekleyeceğiniz linklere dikkat edin çünkü siz aslında o link sayesinde şu anki konumunuza gelmiş olabilirsiniz! O yüzden dikkatli davranmamızı istiyor sadece. Aslında çok da çetrefilli bir konu değil. Gayet anlaşılır bir şekilde açıklamış adamlar. Bir doc hazırlayıp atıyorsunuz liste halinde linkleri. Bütün olay bu ;)

Mükemmel o zaman. Ben yeni denemedim belirttiğim gibi ama yanlış bilgi olarak verdiysemde kusura bakmayın:)

nadlog nadlog Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SEO Stratejisti
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 70 / 42
  • Ticaret 3, (%100)

siyahgiyen adlı üyeden alıntı

Mükemmel o zaman. Ben yeni denemedim belirttiğim gibi ama yanlış bilgi olarak verdiysemde kusura bakmayın:)

Yok hocam estağfirullah ne kusuru. Hep birlikte paylaşıp öğreniyoruz işte...
siyahgiyen

kişi bu mesajı beğendi.

KraL41 KraL41 #banaoylebakma Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wp Cooder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 17 / 114
  • Ticaret 15, (%93)
Arkadaşlar Google da Pagerank arttırıcı olarak görünen linklerim var. Birtürlü ayarlayamadım. Google kurallarını ihlal ediyor muşum. Ama ben ne blog backlink ne de hacklink kasmadım. Başkaları kasmiş. Bunun google ya bildiremedim. Birisi bana yardımcı olsun. Ücret isterse ücret yardım etmek isterse yardım amaçli.

Ne zamandır onunla uğraşiyorum, birisi yardımcı olsun. Google hesap şifremi v.s vereceğim. Ne olacaksa olsun artık.

wmaraci
wmaraci

oyunokyanusu oyunokyanusu www.oyunokyanusu.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 5 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
güzel paylaşım. arkadaşlar sitelerinizi sık sık takip edin. Sizin adınıza rakipleriniz türlü türlü işler çeviriyor olabilir. dikkatli olmakta fayda var..

www.oyunokyanusu.com - www.yeniwinxoyunlari.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al