reklamsiz adlı üyeden alıntı

yurt dışından ürün getirtimiştim ben iyi bir kar ı var tek başınıza yapacaksınız düşünebilirsiniz.

Ürün olarak ne olabilir mesela ?

Ek Olarak:

Ghost adlı üyeden alıntı

Her gun ya da her hafta farkli tek bir urun satabilirsiniz. Urunu toptan alarak ucuza almis olursunuz. Kariniz fazla olur. İlk 3-4 ay kargolarin icine kucuk hediyeler eklersiniz cok guzel olur. Turk milleti bedava/ucretsiz seylere bayilir. Ucretsiz/hediye gibi kelimeler tuketicinin dikkatini ceker.
reklam ve urun teminati icin param olsa yapacagim ilk projedir.

Mesela şu an yapacak olsan imkanın olsa hangi ürünleri seçerdin ? Popüler satışı iyi olan bildiğin bişeyler varmı .

Eğer benim de imkanlarım 100-200k civarında olsaydı Forma gibi futbol basketbol takımlarının mağaza ürünlerini tek bi çatıda toplamayı dünyanın her liginden ürünü olan her takımın ürününü satmayı düşünüyordum fakat çok büyük paralar gerektiğini öğrendim. Bu ve bunun üstünde bütçeye sahip arkadaşlar varsa da tavsiye ederim .Büyük eksiklik henüz böyle bişey yok rakip de olmayacak bi iş . en basiti Boca forması türkiyede mumla arasanız bulamazsınız , ya da khimki forması fakat dünya kadar da seveni taraftarı var.