wmaraci reklam
lidertakipci

40 bin Tl ye ne yapılır

54 Mesajlar 14.873 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Hosting işinden anlamıyorsan sakın bulaşma. Hosting olayı sadece maddiyata dayalı değil bilgi olmalı.

wmaraci
reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
hosting işini bende tavsiye etmem. çok fazla var hosting işi yapan. onun desteğiydi falan çok uğraştırıcı iş. 40 bin ile çok iyi şeyler yapılır önemli olan doğru adım atmak bildiğin işi yapmak. siz nelerden anlarsınız neleri yapabilirsiniz onu bilmiyoruz

Kadir Vural Kadir Vural Web Düşleri Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sağlık mumuru
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 3, (%100)
40 Bin TL niz var ne iş yapmak istiyorsunuz
- Hosting işine bulaşmayın yada 30 bin tl yi löseve bağışlayın 10 binini harcayın aynı hesaba gelir.
1.5 TL Ye yıllık host veren var ŞAKA Degil kullanıyorum hiç sorun çıkmadı ne şanslıyım :D
Karşılaştınız yüzlerce destek talebine cevap yazmanız gerektigine degmez hacklenmekte var tabi.
- Araba Al sat yazmış arkadaş Devlet araba al sat yapanlara vergi koyacak bilginize bu işi devlet oldürecek Kaynak Çok sağlam.
- Web site işi çok güzel iştir 6 ay önce toplam 30 TL yatırdıgım siteden bu ay 600 tl kazandım. hikayesi çok uzun anlatamayacam.
- İhraç fazlası ürünleri al sat dehşet bir kar var ;) ( Küçük dükkan kirala sanalda bir satış sitesi açın günlük fırsat diye ucuzdan verin biraz çalışma yapın siteye bir minübüs alıp pazara çıkın pazar başı net kar 400 TL. Düşün konixsteki konulara bak.
- son iki tavsiyem.
- Web programcılıgını bırak İOS Programcılıgına başlayınız. Bir Macbook anraidd işlemcili telefon. 100$ a geliştirici hesabı biraz ögrenin aylık $ 3000 kazanamasanız pm atın ben iş bulacam.
- Hiç bir şekilde projelere yatırım yapmayın.
AndroidMarket

kişi bu mesajı beğendi.

AndroidMarket AndroidMarket WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 138 / 50
  • Ticaret 80, (%100)
20 bin lirasını bankaya yatırın her ay faiz falan işlesin paranız artsın.20 bin tl'yi alıp gidip bir işyeri gibi bir yer alın.Ayda 2 bin liraya kiraya verseniz hayatınız kurtulur ;)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al