lostyazilim

Blogger Soru(n)larım

7 Mesajlar 1.012 Okunma
lstbozum

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar. Çok fazla yazıp yazmak yerine izninizle direk sorularıma geçmek istiyorum.

SanalClick temasını kullanıyorum. Site aresim Link

1- Üst menüde kategoriler var. İletişim, Hakkımda, Arşiv... Oralara makale nasıl ekleyebilirim ?
2- Sağ tarafta (ikinci sütunda) facebook, twitter bölümü eklemek istiyorum. Nasıl ekleyebilirim ?
3- Yine aynı sütunda sponsor reklam alanı eklemek istiyorum nasıl ekleyebilirim ?
4- İletişim bölümünü nasıl aktif hale getirebilirim.

Yardımcı olan herkese çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.

wmaraci
reklam

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam üst taraftakı bölüme basıl yazı ekleyebilirim sorusunu anlamadım lakin, üst tarafa yazınınız başlığını yazıp, yazıya link verebilirsiniz.
Admin panelinden yerleşim'e gelip widget ekleye tıklayarak html/javascript'idi sanırsam widgetini ekle diyip oraya facebook ve twitter kodlarını eklersiniz.
Yine aynı widgeti ekleyip sponsor bölümü kodlarını eklersiniz.
İletişim için Jetform kullanabilirsiniz, birçok sistemi destekliyor, wordpress, blogger vs.

İyi çalışmalar, takıldığınız yer olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

boş çuval dik durmaz

• Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)

Kreasyon adlı üyeden alıntı

Hocam üst taraftakı bölüme basıl yazı ekleyebilirim sorusunu anlamadım lakin, üst tarafa yazınınız başlığını yazıp, yazıya link verebilirsiniz.
Admin panelinden yerleşim'e gelip widget ekleye tıklayarak html/javascript'idi sanırsam widgetini ekle diyip oraya facebook ve twitter kodlarını eklersiniz.
Yine aynı widgeti ekleyip sponsor bölümü kodlarını eklersiniz.
İletişim için Jetform kullanabilirsiniz, birçok sistemi destekliyor, wordpress, blogger vs.

İyi çalışmalar, takıldığınız yer olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam normalde temayı yüklediğimde üstteki menü kategorileri duruyordu. Sadece linklerini değiştirdim. Mesela Oyunlar bölümüne ben makalemi nasıl yazacağım ? Ayrıca Facebook, Twitter, Sponsor reklam eklemek istediğimi söylemiştim. Nasıl eklendiğini biliyorum ama hangi kodları nasıl kullanacağımı bilmiyorum...

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

KaanGundovan adlı üyeden alıntı

Hocam normalde temayı yüklediğimde üstteki menü kategorileri duruyordu. Sadece linklerini değiştirdim. Mesela Oyunlar bölümüne ben makalemi nasıl yazacağım ? Ayrıca Facebook, Twitter, Sponsor reklam eklemek istediğimi söylemiştim. Nasıl eklendiğini biliyorum ama hangi kodları nasıl kullanacağımı bilmiyorum...

Hocam blogger'de işler biraz farklı yürüyor, etiketleri kategori olarka kullanıyorsunuz, ayrıca facebook için şu linkten http://developers.facebook.com/docs/plugins istediğin herhangi bir tanesine tıklayıp düzenlemeleri yaptıktan sonra size kod veriyor, o kodu o widgetin içine ekleyebilirsiniz, twitter için nasıl oluyor bilmiyorum cidden.

boş çuval dik durmaz
wmaraci
wmaraci

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
1. bloggera girdikten sonra sol tarafta sayfalar var hocam ordan yenı sayfa ekle diyorsunuz ve ister kod eklersiniz ister yazı yazarsınız size kalmış üstte gözükür zaten direk.

2. kodlar bunlar:

Facebook
Twitter
Google+
Linkedin
Linkedin
Pinterest
E-posta
RSS

gatget ekleden html javascrip seç onları kendine göre düzenledikten sonra oraya yapıştır.

3. buda sponsor reklam kodları aynı şekilde gaget ekle html java. yolunu kullan

Reklam

Reklam

4. Bu siteden konuyu inceleyerek yapbilirsin!
KaanGundovan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)

canisik adlı üyeden alıntı

1. bloggera girdikten sonra sol tarafta sayfalar var hocam ordan yenı sayfa ekle diyorsunuz ve ister kod eklersiniz ister yazı yazarsınız size kalmış üstte gözükür zaten direk.

2. kodlar bunlar:

Facebook
Twitter
Google+
Linkedin
Linkedin
Pinterest
E-posta
RSS

gatget ekleden html javascrip seç onları kendine göre düzenledikten sonra oraya yapıştır.

3. buda sponsor reklam kodları aynı şekilde gaget ekle html java. yolunu kullan

Reklam

Reklam

4. Bu siteden konuyu inceleyerek yapbilirsin!

Hocam tek yapabileceğim Allah Razı olsun demek... Gerçekten çok teşekkür ederim. :)

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)

KaanGundovan adlı üyeden alıntı

Hocam tek yapabileceğim Allah Razı olsun demek... Gerçekten çok teşekkür ederim. :)

rica ederim ne demek!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al