Bu konuda wphocam'ın adı geçtiği için cevap veriyorum yoksa genelde bu tarz konuları incelemiyorum bile.

Çekmiş olduğum eğitim setleri için wphocam'ın adına yakışmamış demişsiniz fakat o etiğim videoları sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda değil genel ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlandı ve o kadar emeği adına yakışmamış diye tek kelime ile silip atacak bencil insanlar için hazırlanmadı.

Biz bu işi ticarete döküp videolarımızı ücretli satın almış olsaydınız, en kral tema entegrecileri biz olurduk o zaman çünkü o video para verip satın alındı en doğrusunu öğretiyor demektir bu sizin gözünüzde :).Eğitim videolarından verim almak sizin kapasiteniz ile alakalı bir durumdur eğitim videosunun kalitesizliği veya başka bir sorundan dolayı değil bence eğitim setlerine çamur atmak yerine sorunu biraz kendinizde arayın.Hazırlamış olduğum eğitim videoları için yüzlerce soru geldi geliştişrmeler için mailler atıldı hemen hemen hepsine cevap veremesemde bir kısmına vakit buldukça cevap vermeye çalıştım ama bu kadar bencilce bir yaklaşımı ilk defa görüyorum.

Ek :

Çok öğrenemiyorum hiçbir eğitim setini beğenmiyorum diyorsanız @kakarotto'nun dediği gibi wordpress codex'e bakın.Büyük ihtimal yazılı olduğu için onada bir bahane bulursunuz.