wmaraci reklam

Artık Doğru Dürüst Bir Wordpress Entegre Dersi Çıksın

14 Mesajlar 1.804 Okunma
smmexpress

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Ben php ile ingilizce ögrendim, ondan sonra entegre vs geliyor arkası.

Oysa ben İngilizce öğrenmek için neler çekmiştim, neler... :rolleyes:

Artık bir Amerika'lıyla konuşurken, $a = 10, if $a < 5 are u crazy dude? how can it possible?, deriz. :rolleyes:

Tabi buradaki "are u crazy dude, how can it possible" cümlesi php'nin kendi fonksiyonudur, php bilen bunu da bilir.

wmaraci
reklam

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1863
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Bu konuda wphocam'ın adı geçtiği için cevap veriyorum yoksa genelde bu tarz konuları incelemiyorum bile.

Çekmiş olduğum eğitim setleri için wphocam'ın adına yakışmamış demişsiniz fakat o etiğim videoları sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda değil genel ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlandı ve o kadar emeği adına yakışmamış diye tek kelime ile silip atacak bencil insanlar için hazırlanmadı.

Biz bu işi ticarete döküp videolarımızı ücretli satın almış olsaydınız, en kral tema entegrecileri biz olurduk o zaman çünkü o video para verip satın alındı en doğrusunu öğretiyor demektir bu sizin gözünüzde :).Eğitim videolarından verim almak sizin kapasiteniz ile alakalı bir durumdur eğitim videosunun kalitesizliği veya başka bir sorundan dolayı değil bence eğitim setlerine çamur atmak yerine sorunu biraz kendinizde arayın.Hazırlamış olduğum eğitim videoları için yüzlerce soru geldi geliştişrmeler için mailler atıldı hemen hemen hepsine cevap veremesemde bir kısmına vakit buldukça cevap vermeye çalıştım ama bu kadar bencilce bir yaklaşımı ilk defa görüyorum.

Ek :

Çok öğrenemiyorum hiçbir eğitim setini beğenmiyorum diyorsanız @kakarotto'nun dediği gibi wordpress codex'e bakın.Büyük ihtimal yazılı olduğu için onada bir bahane bulursunuz.

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
wphocam hakkını vererek anlatmış çogu kişide wphocam sayesinde wp entegre öğrendi :)

ResulCoskun ResulCoskun Hop Dedik. Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilmiyorum :D
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 169 / 96
  • Ticaret 13, (%100)

null adlı üyeden alıntı

Bir eğitmen olarak konuya cevap vermek istiyorum. Muhtemelen siz ihtiyaçlarınıza göre eğitim arıyorsunuz fakat hiç bir eğitim ihtiyaç doğrultusunda değildir. Eğer ki bu şekilde eğitim alıyorsanız bu ticarettir.

Örneğin daha önce grafik eğitmenliği yaptım. Ben bu eğitim içerisinde Photoshop, CorelDraw, Illustrator, Freehand ve Indesign eğitimlerini veriyordum. Gelen öğrencilerin bazıları fotoğrafçı, bazıları matbaacı, bazıları web tasarımcı. Genel olarak "Grafik Eğitimi" verdiğimiz için her öğrenciye hitap edecek en özet müfredat çıkarabildik.

Kısacası eğitim bir bebeğe yürümeyi öğretmek gibidir. Koşacaksa eğer bunu öğrenci kendisi yapar.

Edit : Ayrıca bu konunun PHP ile ilgisi nedir ben onu anlayamadım?

Bir eğitmen adayı olarak size kesinlikle katılıyorum.
null

kişi bu mesajı beğendi.

[HEMEN ÇEKİM] Ücretsiz 100 LBC coin almak şuan ki değeri 21.6$
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al