freelance iş ilanları

En gelişmiş sayaç sitesi hangisi?

32 Mesajlar 4.929 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mdogano mdogano AKUATURK Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 0 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Site istatistiklerini kötü amaçlı kullandığını mı düşünüyorsun yani? O kadar şey yazmışsın ama hiçbişi anlamadım valla.
Gerilim TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1780
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)
sayyac kullan

eTrade eTrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Sayyac'da say.ac'da olmayan ne var???

@mdogano Farkındayım zaten açıklayıcı yazmadım. Daha iyi, merak uyandırır ve araştırma yapmanızı sağlar. Office 97'nin yarattığınız dosyaları microsoft'a ispiyonladığını ve bu farkedilince microsoft'un halktan özür dilediğini biliyor muydunuz? Peki ya android cihazınızın internet erişimi varsa tüm kişisel bilgilerinize istenildiği anda erişilebileceğini biliyor muydunuz? Bazı keywordler cihazınızda yeterli sayılarda geçiyorsa inceleme altına alınabilirsiniz.

Erkekleşen pantalonlu bön kızlar, sürekli gizli feminist propaganda yapan tv/sinema'dan besleniyor.

Omercitak Omercitak Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci / Php Developer
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 64 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Kesinlikle Yandex.Metrica adamım. Gittim yerinde gördüm, test ettim. Açık ara farkla önde ;)

wmaraci
wmaraci

Umitoloji Umitoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)

eTrade adlı üyeden alıntı

Sayyac'da say.ac'da olmayan ne var???

@mdogano Farkındayım zaten açıklayıcı yazmadım. Daha iyi, merak uyandırır ve araştırma yapmanızı sağlar. Office 97'nin yarattığınız dosyaları microsoft'a ispiyonladığını ve bu farkedilince microsoft'un halktan özür dilediğini biliyor muydunuz? Peki ya android cihazınızın internet erişimi varsa tüm kişisel bilgilerinize istenildiği anda erişilebileceğini biliyor muydunuz? Bazı keywordler cihazınızda yeterli sayılarda geçiyorsa inceleme altına alınabilirsiniz.

Hocam bu kadar paranoyanın sebebi nedir sanki dünya ile savaş içindeymişsiniz gibi konuşuyorsunuz konuya ilk baktığımda yorumumu esirgedim fakat konuşma tarzınızı hiç beğenmedim bunu belirtmek için yazıyorum, madem bu kadar büyük komplo teorileriniz var (doğruluk taşıyor yada taşımıyor) interneti hiç kullanmamalısınız internette güvenli bir ortam hiçbir zaman olmayacak milyarlık programlar milyarlık sistemlerde kullansanız da sonu hüsran olacaktır internet ve teknolojiden uzak güvenli bir yaşam yaşamanız ümidiyle.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Yandex.Metrica'nın Google Analytics'ın önünde olduğunu söyleyenler kesinlikle yanılıyor. Ama evet, Google Analytics'den sonra en iyisi Yandex.Metrica. Bende bizzat kullanıyorum.
isousluer Gerilim

kişi bu mesajı beğendi.

eTrade eTrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Metrica'yı denemedim fakat çoğunluğun iki numara olarak metrica'yı seçmesi beni şaşırtmadı. Dışarıdan da böyle görünüyor zaten. Neyse say.ac kulanmaya devam kararı aldım. Herkese teşekkür ederim.

Erkekleşen pantalonlu bön kızlar, sürekli gizli feminist propaganda yapan tv/sinema'dan besleniyor.

Harunokumus Harunokumus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 145 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
yandex metrica veya say.ac öneririm, google analytic'e hiç bulaşma derim yanlış sayıyor

derdar derdar Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
Sitene ziyaretçi google dan gelsin, paranı google adsense den kazan, ama google analytics kullanma. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. kesinlike analytics birinci sıradadır.

Yrlmz Yrlmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 794
  • Beğeniler 24 / 137
  • Ticaret 5, (%100)
Metrica ve Sayyac kullanıyorum. Yandex metrica güzeldir. Sayyacta iyidir pratiktir fakat kendi sitelerinde bile kendi sayaçlarını değilde google'ın sayacını kullanmalarına anlam veremiyorum.Demekki kendileri bile güvenemiyorlar :)

Ayrıca tüm sayaç sitelerinin kendine ait bir sistemi var ve 50 ayrı sayaçta kullansan hepsi değişik sonuç verecektir. Birinin gördüğü ziyaretçiyi biri göremeyebiliyor.Bir de söyle bir durum var.Büyük sitelerin çoğunluğu google'ı kullanıyor.

Elbet birgün...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al