wmaraci reklam

Film sitesi?

19 Mesajlar 2.486 Okunma
smmexpress

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Bu arada göz yoran bir renk olmamalı diye düşünüyorum .. Siyaha yakın mat siyahta olabilir o tonlarda bir film sitesi gerçekten şahane olabilir ..

wmaraci
reklam

freguencey freguencey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webyazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Player cok önemli otomatik olması, görüntünün kaliteli olması, ve sitede abuk subuk reklamların olmaması önemli benim icin

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Javascript / Jquery her scriptin tadı tuzudur. Bu yüzden ön arayüzde kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlayacak tarzda bir script yapmalısınız. Otomatik part geçişi, yorum vs. yapılınca sayfa yenilenmeden gösterilmesi, film izlerken kullanışı giriş yaparsa sayfa yenilenmeden giriş yapılması vb. film izlerken kullanıcıyı zahmetten kaçıracak her şey olmalı.

Tasarım çok önemli. Ne kadar sağlam bir script yaparsanız yapın, tanıtım esnasında işe yaramaz bir tasarım ile tanıtırsanız scripte yazık olur.

Film siteleri dizi siteleri kadar olmasa da çok yüksek hite sahip sitelerdir. Sql optimizasyonu, kod optimizasyonu gibi şeyleri çok dikkatli yapmalısınız ki, anlık 1-5k hite dahi ulaştığında tıkır tıkır çalışsın.

Ayrıca gerek seo bakımından olsun, gerek bot bakımından olsun, gerek otomatik ping, gerek otomatik imleme bakımından olsun öne çıkan bir script olmalı. Bunları eklemedikten sonra WP ile yapılan film siteleri çok rahat bu scriptlerin önüne geçer.
Umitoloji

kişi bu mesajı beğendi.

HeRaM41 HeRaM41 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 17 / 33
  • Ticaret 5, (%100)
Bot, reklam alanları, ping sistemi vs düzgün olmalı

wmaraci
wmaraci

ugurcanka ugurcanka Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 112 / 90
  • Ticaret 34, (%100)
dizimag tarzı bir tasarım olabilir.

Developer

Eray Soft WGT Eray Soft WGT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik & Web Dizaycı
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaslar gercekten Hepinizden Allah razi olsun. Cok yardimci oluyorsunuz. Hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum...

servettuncel servettuncel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
bir kere paylaşımların üstünde yüksekliği çok fazla olmayan ama genişliği site kadar olan bir slide, ana renk siyah onun üzerine beyaz haricinde herhangi bir renk (beyaz ekleyince tasarım çok itici oluyor videoflick wp teması gibi) veya anarenk beyaz-krem rengi arası üzerine kırmızı-turuncu arası bir renk güzel olabilir, üstte arkadaşın dediği gibi keremiya şu anda 1 numara onlara biraz benzetebilirsin.. beyaz ana renk üzerine mavi kesinlikle olmasın derim işi çok bozar ve çocuksu olur.. dizifilmhd.org burasını çok beğeniyorum mesela, sadece sağda sidebar olsun her iki tarafta sidebar ve ortada filmler olunca basit kalıyor, sidebarın başlığında ana renk haricinde bir renk olsun :) film ve dizi işiyle uğraştığım için söylüyorum bunları kullanabilirim yani :) script demişsin admin paneli kullanımı kolay olmasına özen gösterin, wp tema yazacaksanız buna gerek yok.. yazı ve resim boyutlarını da öyle bir ayarlayın ki normal sitenin genişliği atıyorum 1000px ise sizde 1500px miş gibi gözüksün.. daha anlatırım ama ellerim ağırdı yazmaktan :)

Eray Soft WGT Eray Soft WGT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik & Web Dizaycı
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

servettuncel adlı üyeden alıntı

bir kere paylaşımların üstünde yüksekliği çok fazla olmayan ama genişliği site kadar olan bir slide, ana renk siyah onun üzerine beyaz haricinde herhangi bir renk (beyaz ekleyince tasarım çok itici oluyor videoflick wp teması gibi) veya anarenk beyaz-krem rengi arası üzerine kırmızı-turuncu arası bir renk güzel olabilir, üstte arkadaşın dediği gibi keremiya şu anda 1 numara onlara biraz benzetebilirsin.. beyaz ana renk üzerine mavi kesinlikle olmasın derim işi çok bozar ve çocuksu olur.. dizifilmhd.org burasını çok beğeniyorum mesela, sadece sağda sidebar olsun her iki tarafta sidebar ve ortada filmler olunca basit kalıyor, sidebarın başlığında ana renk haricinde bir renk olsun :) film ve dizi işiyle uğraştığım için söylüyorum bunları kullanabilirim yani :) script demişsin admin paneli kullanımı kolay olmasına özen gösterin, wp tema yazacaksanız buna gerek yok.. yazı ve resim boyutlarını da öyle bir ayarlayın ki normal sitenin genişliği atıyorum 1000px ise sizde 1500px miş gibi gözüksün.. daha anlatırım ama ellerim ağırdı yazmaktan :)

yazıyı uzunca görünce bende dedim ne yazmış bu dayım diye ama :D valla iyiki yazmışsın. Keşke bu kadar daha yazsaydın. :D Bu değerli yorumun için teşekkürler.

servettuncel servettuncel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Eray Soft WGT adlı üyeden alıntı

yazıyı uzunca görünce bende dedim ne yazmış bu dayım diye ama :D valla iyiki yazmışsın. Keşke bu kadar daha yazsaydın. :D Bu değerli yorumun için teşekkürler.

yıllardır aradığım kardeşimi buldum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al