bir kere paylaşımların üstünde yüksekliği çok fazla olmayan ama genişliği site kadar olan bir slide, ana renk siyah onun üzerine beyaz haricinde herhangi bir renk (beyaz ekleyince tasarım çok itici oluyor videoflick wp teması gibi) veya anarenk beyaz-krem rengi arası üzerine kırmızı-turuncu arası bir renk güzel olabilir, üstte arkadaşın dediği gibi keremiya şu anda 1 numara onlara biraz benzetebilirsin.. beyaz ana renk üzerine mavi kesinlikle olmasın derim işi çok bozar ve çocuksu olur.. dizifilmhd.org burasını çok beğeniyorum mesela, sadece sağda sidebar olsun her iki tarafta sidebar ve ortada filmler olunca basit kalıyor, sidebarın başlığında ana renk haricinde bir renk olsun :) film ve dizi işiyle uğraştığım için söylüyorum bunları kullanabilirim yani :) script demişsin admin paneli kullanımı kolay olmasına özen gösterin, wp tema yazacaksanız buna gerek yok.. yazı ve resim boyutlarını da öyle bir ayarlayın ki normal sitenin genişliği atıyorum 1000px ise sizde 1500px miş gibi gözüksün.. daha anlatırım ama ellerim ağırdı yazmaktan :)