Yani kardesim seo dediğimiz kavram aslında herkesin dediği gibi işi bilmek değil işin çakallığına kacmaktır.Yani bu cakallık kötü bir manada değil üretic i olmaktır.Şimdi mesela bunu ben en kısa zamanda yaptıgım kısa bir calısma ile 5 yıllık siteleri bile geride bırakmayı düşnüüyorum tyabi sadece forum tanıtım v.s değil.Farklı yöntemler ve temiz yöntemler ahh bunu acıklıcam tabiki yeri gelincew acıklıcam benim ekmek yediğim bir oplaydan onlarcası helaliylşe yemiyorsa bemn rahat etmem o yüzden sizlere suanlık tek tavsiyem kendi seonuzu kendiniz yapın.Ya hiç bilemedin 50 tane google +1 10 tl ye satıyorlar ne gerek var git faceboıok profilinde elli arkaadasıon var onlardan rica etsen yine yapar mesela benm söle birşey yaptım. http://dinivideolar.net/toolbar-indir bunla dün yapmam ragmen 5-6 kişiye indirttim dahada indirtirim 50-60 kişiye bunmu yaptıgımda deymen keyfime.Yani mantıgınız bu olsun.Nneden bu konusmaları yapğıyorum ben zamanında cok hata yapğtım benden sopnra sonra gelen kardeslerim aynı hataya gark olmasın inşallah.