conestoga adlı üyeden alıntı

Kusura bakmayınız lakin verdiğiniz cevaplar tatminkar ve ayağı yere basan yorumlar değil. Gerçekçi olmakta fayda vardır; Fillerin debiştiği yere girersen karınca olarak ezilirsin!!! sahibinden nereee hepsi burada neree biz nere!!! İyi kar elde etmek şudur bence arkadaşım; nacizane fikrim bu altını çizerek söylüyorum: net üzerinden satacağınız ürün oldukça sipesifik olmalı, çok fazla rakibi olmamalı, uzmanlık gerektiren birşey olmalı ki parası olan adam bile sırf parasına güvenerek size rakip çıkmamalı, süreklilik arz edecek bir ürün gamı bulunmalı ki sürekli site aç kapa olmamalı, 3-5 kuruş la e-ticaret yapılmaz aslaaa!!! Bunu niye söylüyorum; cebinde hasbel kader 3-5 bin tl si olan yazılanlara istinaden bu veya bunun emsali bir işe girer ve elindeki paradan da 3-5 ay içinde olur. dönüp ardına baktığında nasıl battığını bile anlamaz! Vergi mükellefi olunması gereken hususlarda daha özenli öneriler vermenizi rica ederim çünkü devlet işiyle şaka olmaz birde vergi borcu çıkarırlar adama etin budun da yoksa duman olursun.
Hayırlı günler...

Ben bunları bilir bunları söylerim, buyursun parası olan değerlendirsin ya da değerlendirmesin, herkesin keyfi bilir..

Ek Olarak:

SpeciaL adlı üyeden alıntı

Cevap için teşekkürler. Zaten böyle bir düşüncem vardı ama direk giyim olarak düşünüyorum sadece iç çamaşırı değil. Herkesin önerisini toplayarak güzel birşey yapmaya çalışacağım bakalım.

Şimdiden bol kazançlar hocam..