Scriptimin botlari var zaten. Ama ben botla sadecw videolari buluyorum. Sonra icerigi degiatiriyorum

TRonepiece adlı üyeden alıntı

Bu kadar zamanı bir film sitesi üzerine harcasaydın şuanda çok başka yerlerde olabilirdin .. Ben şahsen hayatım boyunca hiç merak edip google a Hayvan Videoları yazmadım .s

blueffect adlı üyeden alıntı

Öncelikle diğer arkadaşlar da bahsetmiş 3 ay çok ama çok kısa bir süre ama sizin sitenizin konusu için kısa, ben hayvan videosu izlemek için ya facebook'u kullanırım ya da popüler video paylaşım sitesini, öncelikle sitenizin fayda etkenine bakmak lazım kaç kişi google'a girip Hayvan videoları diye aratır bunu düşünmek lazım, seçtiğiniz konu da çok tercih edilen bir konu değil ki, atıyorum SEO konulu bir site açsaydınız bir ayda hitiniz 500 'ü bulabilirdi belki ama hayvan videoları üzgünüm ama çok zor, bir yıl bekleyip 500'ü anca görebilirsiniz.

Şevkinizi kırmak istemem ama şansınız çok zor gerçekten bu konuda

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Önemli olan Google'da "komik hayvan videoları" arayan kişi var mı ? Varsa siz hangi sıradasınız ? Bunları düşünmeniz lazım.
Şahsen ben olsam girer Youtube'da arardım.

rimelim adlı üyeden alıntı

ayrıca şöyle bir şey var böyle siteleri botla kasmak daha mantıklı alın bir bot yardırın

Ek Olarak: Kim ne yapti bilmiyorum ama siteme hit yagiyor. Çin den usa dan. Sahte hit saglayici sitelere felan eklediler sanirim..