merhaba hocam benim sitemide degerlendirir misiniz lütfen Site adresi : http://bit.ly/XaR898

ne yaptiysam ziyaretci gelmiyor malesef !

Benim anladigim sorun su sitede alt sayfalar indexleniyor fakat aramalarda ya cikmiyor ya da cikarsa cok cok gerilerde cikiyor
örnek: Jaguar Daimler 2.EL daimler double six cümlesi aynen title gecen alt sayfamda var fakat bu arama yapinca sonuclarda cikmiyor ancak cift tirnak koyarak ararsak sonuca ulasabiliyoruz. ya da site :siteadim.com gibi indexlere bakinca görebiliyoruz.

kisacasi bence alt sayfalarda benim sitemle google'in bi sorunu var aslinda durum 2 sene önce böyle degildi her alt sayfa aramalarda cikiyordu! birden böyle oldu. ne link aldim ne de baska bisey.

Yandexte sonuc böyle degil yandexte ayni kelimeyi aradigimda sitemin alt sayfasi hemen 4. sirada geliyor.

Bir Örnek daha su cümleyi aynen copy paste edip yandex.com.tr de arayin hocam: Renault Clio 2.EL Farkimiz Olmali

birde google.com.tr de arayin. sonuc=yok fakat google.com da ararsaniz 2. sayfada cikiyor ??? Nedir hocam bunun cözümü ne sorun var? bu örnekleri cogaltabilirim title lar alt sayfalar ayni sekilde ya yok ya gerilerde.

Nerde eksik var ? ne yapmak lazim ? belki de ben yaniliyorumdur incelerseniz sevinirim.