freelance iş ilanları

Seo hakkında

6 Mesajlar 1.102 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

tRiumph tRiumph WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek pilot
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba sevgili arkadaşlar,

Öncelikle bu konu altında bana ve benim gibi soruları olan arkadaşlara yardım edecek kişilere şimdiden çok teşekkür ederek başlamak isterim.

Kendime ait 9 tane websitem var. ( Oyun,Yemek,Film,Video ) Hepsinde wordpress kurulu, gerekli ayarlamaları tamam, temaları tamam hatta özgün içerikleri bile tamam. Buraya kadar hiçbir sıkıntım yok ancak merak ettiğim buradan sonrası. Siteler ortalama 15 günlük herbirine hergün özgün içerik girilmekte. Forumlarda görüyorum parayla seo çalışması yapan arkadaşlar var. Örnegin; 10 paravan blog, 50 wiki, 50 forum tanıtımı gibi...

Bunların anlam ve önemi nedir ? Geçenlerde para verip bir backlink sistemi satın aldım. Bu sistemin içerisinde İmleme, toplist, ziyatçi defteri, Whois backlink, boxlink, dizin gibi özellikler var, bunları ne zaman kullanmalıyım? Özellikle 15 günlük siteler için öncelikle ne yapmalıyım ?

Bu arada domainler backorder ile alınmıştır, yaşları en az 1-2 seneliktir yani 0'dan kayıt edilen domainler değil. Domainlerin hepsi kendi keywordslerini içermektedir. Dediğim gibi buraya kadar herşey tamam ancak buradan sonrası çok önemli benim için.

İlgilenecek arkadaşlara teşekkürler.
BiMaster006

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Cilekli Cilekli Çilekli.Com Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Çeşitli seo çalışmalarıdır örneğin 50 wiki,50 adet wiki tanıtımınızı yapar,10 paravan blog 10 paravan blogta tanıtımınız yayınlanır gibi.

Bende seo hizmeti vermekteyim iletişime geçerseniz görüşebiliriz.

www.çilekli.com

tRiumph tRiumph WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek pilot
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Cevap için teşekkür ederim. Bu tanıtımların faydası nedir ? 15 günlük domainlere uygulanır mı ?

drumpoll drumpoll WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 42 / 56
  • Ticaret 38, (%100)
Tanıtımlar asıl 15 günlük istelere uygulanmalıdır.Daha sonrasında, biraz daha karmaşık linklemelere geçmelisiniz.

wmaraci
wmaraci

BiMaster006 BiMaster006 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 35 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
Değerli webmaster kardeşim, bahse konu bilgi eksikliğin konusunda nacizane bilgi paylaşımında bulunmak isterim. En nihayetinde SEO tecrübe işidir.. Imleme, blog tanıtım vb backlinklerden önce aşırıya kaçmadan yavaş yavaş footer backlinkler almaya çalışınız, backlink alacağınız siteler güncel siteler yani TRUSTRANK değerini her geçen gün artırma eğilimi içerisinde olan siteler olursa iyi olacaktır. imleme vb çalışmalar için aceleci davranmak yerine sabırlı olmanızda yarar görüyorum. imleme vb çalışmalar kısa vadede faydalı olan çalışmalar olduğu için sizin önce temeli sağlama almanız ve kalıcı footer backlinkler edinmeniz gerekmektedir. Bunu sağlamanın en iyi yolu ise sitenizden bağımsız bir ip adresinde barınan paravan web siteleri açmaktır. Buraya dikkat ediniz paravan siteleri paravan bloglar ile karıştırmayınız.. Siteniz hedeflediğiniz anahtar kelimelerde ilk 50 sonuç arasında yer aldıktan sonra imleme, whois, blog tanıtım gibi hizmetler ile de sonuca 1 adım daha yaklaşmış olursunuz.

Bu benim edindiğim tecrübelerin özetidir. Her arkadaşımızın görüşlerine saygım vardır. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Selamlar..

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Bir birinizle saygılı bir şekilde konuşun lütfen. Gereksiz mesajlar silinmiştir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al