wmaraci reklam

Dmoz neden kayıt etmiyor

26 Mesajlar 5.315 Okunma
wmaraci reklam

mustafats1967 mustafats1967 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Müzik Aletleri Satışı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
3 Kere başvurdum. Gökhan214 adlı kullanıcımızın dediği kategoriye de başvurdum. İncelenmiyor.. Beklemede.. Ne kabul edildi ne de reddedildi . Reddetseler sorunun nerede olduğunu anlayacağım ve ona göre yeniden düzeltip başvuracağım. İlgili kimse yok mu içeriden yardım etse .. 5 aydır incelenmedi :( :( Lütfen yardım..

wmaraci
reklam

LeventC LeventC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar çok güzel yazıyorsunuz. Sitenizi burada belirtirseniz en azından herkes siteniz hakkında fikrini belirtir ve eksiklerinizi görürsünüz.

• Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

LeventC adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar çok güzel yazıyorsunuz. Sitenizi burada belirtirseniz en azından herkes siteniz hakkında fikrini belirtir ve eksiklerinizi görürsünüz.

www.ucuzmuzikaleti.com daha önceki yazılarımı okuduysanız belirtmiştim.
Saygılarımla ;

LeventC LeventC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

mustafats1967 adlı üyeden alıntı

www.ucuzmuzikaleti.com daha önceki yazılarımı okuduysanız belirtmiştim.
Saygılarımla ;

Genel olarak söyledim yanlış anlamayınız. Sitenizde farkettiğim ilk şey bazı ürünlerinizin tanıtımı önceden başka siteler ile yapılanlar ile aynı. Kimi ürünlerin tanıtımı dil değişikliği yapmadığım halde ingilizce geldi. Ayrıca bazılarının açıklamaları yok. Sadece özellikleri var. Bunlar sadece görüş tabi. Tanıtımlarınızı yaparken kendi cümlelerinizle yapmayı deneyip tekrar başvurunuz bence.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

LeventC adlı üyeden alıntı

Genel olarak söyledim yanlış anlamayınız. Sitenizde farkettiğim ilk şey bazı ürünlerinizin tanıtımı önceden başka siteler ile yapılanlar ile aynı. Kimi ürünlerin tanıtımı dil değişikliği yapmadığım halde ingilizce geldi. Ayrıca bazılarının açıklamaları yok. Sadece özellikleri var. Bunlar sadece görüş tabi. Tanıtımlarınızı yaparken kendi cümlelerinizle yapmayı deneyip tekrar başvurunuz bence.

Valla bu piyasada herkes birbirinden arakladığı için ben kendi özgün içeriğimi yazmak istemiyorum. O kadar emek vereceğim binlerce ürüne Türkçe açıklama ekleteceğim ve başkaları copy paste yapacak . Diğer siteleri de incelerseniz aynıdır . DMOZ kabul edilip farklı sitelerden içerik ekleyenler de var. Ayrıca çoğu açıklamayı orginal sitelerinden almaya özen gösterdim. Çünkü Türkçe'ye çevrilirken gördüğüm maalesef çok büyük hatalar var. Bizim sektördeki cihazlarda en küçük kod değişiminde bütün özellikler değişiyor. Aynı kalem ürünler yüzlerce yerli ve yabancı sitede satılıyor, tıpkı bilgisayar sektörü gibi. Onlarla kendimi kıyasladığım zaman yanlış bir şey yapmadığım düşüncesindeyim.

Ayrıca sitem hiç incelenmemiş gözüküyor. Sitem reddedilmedi ama kabul de edilmedi bu önemli bir nokta.

Ek Olarak: Başvurduğum kategori en son 12 ağustos 2012 tarihinde güncellenmiş :(

MertK3 MertK3 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek sabır
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Genellikle sitenin aldığı backlinklerden kaynaklanıyor. backlink alırken nelere dikkat edeceğinizi aşağıda kaynak olarak gösterecem. backlinklerin iyi bir temeli varsa ve onaylanmıyorsa editöre rakip bir site açmış olmalısın. Zaten böyle yeni birisiyle tanışmış falan olsam DMOZ da editörüm dese tekme tokat dalacam.

Backlink alırken nelere dikkat etmeliyiz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al