wmaraci reklam
lidertakipci

tekil hitimdeki inanılmaz artış soru?

17 Mesajlar 2.583 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
merhaba arkadaşlar www.canisik.net sitemin 10 güne kadar önce günlük hiti ortalama 1,7-1,8k civarı idi ama son 10 gündür sürekli bir artış oldu 2-2,2-2,5 derken birden dün 3k oldu bugün ise 3600 tekil ziyaretçiyi gördüm yarın ne olur bilmem ama bir çok arkadaş hitlerinin düşmesinden şikayetçiyken bendeki bu artışın sebebi ne olabilir bir çok aramada birinci sırada çıkıyorum ama bu hit geçici mi olur kalıcı mı olur yada kalıcı olması için ne yapmam lazım . Sizin görüşleriniz nedir bu şekil dalgalanma yaşadınız mı hiç sonuç ne oldu?

wmaraci
reklam

ufukt ufukt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Elemanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 143 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam bende bu kadar hızlı bir artış olsa 3 şey düşünürüm.(Sizin durumunuzu göz önünde bulundurursak)
1-Saldırı altında olabilirim diye düşünürüm ( Her zaman bir olumsuz yönünü düşündüğüm için)
2-Can Işık Blogger temasının çok kaliteli olmasındn dolayı ziyaretçi çektiğini düşünürüm.(Kaliteli ve çekici bir tema ziyaretçi olmamı sağlar)
3-Kaliteli içeriklerimin ziyaretçi çektiğini düşünürüm ki sizin içerikleriniz hoşuma gidiyor. (Çizgimi değiştirmem ve devam ederim)

tamamen kendi düşüncelerim. Doğru veya yanlış orasına pek bişey diyemem

• Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)

ufukt adlı üyeden alıntı

Hocam bende bu kadar hızlı bir artış olsa 3 şey düşünürüm.(Sizin durumunuzu göz önünde bulundurursak)
1-Saldırı altında olabilirim diye düşünürüm ( Her zaman bir olumsuz yönünü düşündüğüm için)
2-Can Işık Blogger temasının çok kaliteli olmasındn dolayı ziyaretçi çektiğini düşünürüm.(Kaliteli ve çekici bir tema ziyaretçi olmamı sağlar)
3-Kaliteli içeriklerimin ziyaretçi çektiğini düşünürüm ki sizin içerikleriniz hoşuma gidiyor. (Çizgimi değiştirmem ve devam ederim)

tamamen kendi düşüncelerim. Doğru veya yanlış orasına pek bişey diyemem

yorumunuz için teşekkür ederim blogger alt yapısını kullandığım için saldırı ihtimalini bilemiyorum hocam

ufukt ufukt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Elemanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 143 / 45
  • Ticaret 1, (%100)

canisik adlı üyeden alıntı

yorumunuz için teşekkür ederim blogger alt yapısını kullandığım için saldırı ihtimalini bilemiyorum hocam

O zaman diğer iki ihtimali düşünebilirsiniz ama blogger üyeliği çalınması gibi birşey varmı bilmiyorum ama varsa öyle bir olasılık bunu düşünebilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)

ufukt adlı üyeden alıntı

O zaman diğer iki ihtimali düşünebilirsiniz ama blogger üyeliği çalınması gibi birşey varmı bilmiyorum ama varsa öyle bir olasılık bunu düşünebilirsiniz.

gmail hesabını çalmayı başarırsa site direk elinde olur hocam

KarpuzMedya KarpuzMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek #Web , #Google , #Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 6, (%100)
şu sıralar ilginç bir dalgalanma mevcut, bir kaç haftaya herşey oturur diye düşünüyorum

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programlama (öğrenci)
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
konuların görüntülenme sayılarında hitle orantılı artış var mı hocam ? yoksa sadece anasayfada mı duruyorlar. eğer sadece anasayfada ise başka bir şey diye tahmin ediyorum.

• Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)

reklamsiz adlı üyeden alıntı

konuların görüntülenme sayılarında hitle orantılı artış var mı hocam ? yoksa sadece anasayfada mı duruyorlar. eğer sadece anasayfada ise başka bir şey diye tahmin ediyorum.

konularda da var hocam artış tabiki inceliyorum bloggerın endi sayacında gösterim 7-8k görüküyor

Freeborn Freeborn Göz Göz Göztepe Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 36, (%100)
Özgün bir blog ise google için zamanı gelmiştir ve ödülünü almıştır. Bu çizgiden devam edersen hitin artacak demektir. Tabi gündem kasan blog ise ya da bir kelimeden aşırı hit geldiyse gayet normal durumdur birkaç güne eskiye döner.

• Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)

Freeborn adlı üyeden alıntı

Özgün bir blog ise google için zamanı gelmiştir ve ödülünü almıştır. Bu çizgiden devam edersen hitin artacak demektir. Tabi gündem kasan blog ise ya da bir kelimeden aşırı hit geldiyse gayet normal durumdur birkaç güne eskiye döner.

hit çeken belli başlı konular var onlar eskiden beri çekiyordu ama onlardada artış var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al