keremsamet adlı üyeden alıntı

Ben adama doğal ol diyorum, sen burda mesajın içinde alexa puan gruplarına katıl demişsin :) ah be güzel kardeşim bırakın artık böyle taktikleri. Alexan bu şekilde 100 olsa ne olur? Kalite bir bütündür. Resmen diyorsun ki, site bir kukla ise, alexa puanlama sistemine gir alexayı düşür kollar kısalsın, kendi pc ne eşe dosta toolbar demişsin ayakları kısalttın, eee gövde kocaman kaldı, nerde senin doğal postların, tema tasarımın, sayfa içi link düzenlemen, diğer doğal çalışmaların. Benim şahsi fikrim, yanlış yoldasın kardeşim. :)

Bilgielr icin sağol.Meraktan soruyorum bugün dogal yolla alınan kac adet alexa puan ve yıldızlama var ? Büyük sitelerin bile fazla yokken,kim bizim senin sitelerine yıldız puan verir.Fakat alexaya sorsan ne kadar yıldız puan o kladar düşersin diyor aynıs ekilde toolbar icin.Ahh tabiki dogallık güzeldir.Sonucta buradada bir anti dogallık yok sadece rica minnet sitene yıldız yorum isteniyor veriliyor olay budur.Misal sen seo calısması yaptırcan basıyorsun parayı adamın biri forumlara sitelere linkini atıyor bilmem ne.Bu sitelerde bulunan linklerin seni sevdiği icinmi koydular ? Buda dogallık değil.Yani misalleme yapmak gerekirse suan dogal olan pek birşey yok var oldugunu iddaa ettiniz siteler varsa örnek almak isterim gercekten.