mesaj atıldı

Ek Olarak:

4411 adlı üyeden alıntı

Siz siz olun sakın operatör destekli telefon/tablet almayın hocam.
Bugün Teknosa da Turuncu indirimi var ve Galaxy Tab 2 10.1 700 tl.Bi inceleyin derim.

Ek Olarak: Ayrıca tableti sadece kamera vs yönünden düşünmemenizi tavsiye ederim.Arkadaşın tavsiye ettiği Nexus 7 gayet güzel bir cihaz.Neden diye soracak olursanız android güncellemesi ilk çıktığında google cihazları olan nexus serisi alır.Ardından diğer cihazlara dağıtılır ve androidde güncelleme son derece önemlidir.Güncelleme desteği kesildiğinde tablet 1 yıl ancak karşılar ihtiyacınızı.Piyasada ki oyunlar ve uygulamalar yüksek sürüm istediğinden kullanamayacaksınız ve bu da sıkıntı olacak.

USglm adlı üyeden alıntı

Bana kalırsada en çok Operatör telefonlarından uzak durun

vodafonenun bu tablet için android güncellemesi vermediğini biliyorum şuan 3.2de ama cihazı root ederek xda forumlarındaki jb güncellemesini alabileceğimi düşündüğüm için cihazı almaya karar verdim. üstelik ben öyle pek oyun falan oynamam genel olarak site yönetimi için kullanacağım tableti
bu güncellemeylede tabletteki donma ve takılma problemininde çözüleceğini düşünüyorum.
bu arada bişeyde sorayım tabletlerde reset olayı normal midir.smart tab 10da reset olabiliyormuş.