elektrik adlı üyeden alıntı

Çok büyük ihtimal ile, algoritma seni geri planda tutuyor. Yani kopyalıyan sen oluyorsun.

Süper çözüm;

Aynı olayın benzerini 2011 sonlarına doğru bende yaşamıştım. 1 sayfa yazı için 2 saat uğraşıyordum. Fakat maalesef emek hırsızları google dan önce davranıyorlardı.

2 Günde sorunu çözme;
- Gizli Link (linki otamatik kırma ihtimalleri var) - Muhakak dene. Tutmazsa aşağıdaki yöntemi dene.

1 Haftada sorunu Çözme;
- Eğer böcek var ve hemen listeliyorsa - Ağır hakaret içeren kelimelerden oluşan 10 sayfa yazacaksın. En berbat adult sitelerin isimlerini yazacaksın. İndex lendiğini gördüğün anda hemen yazıyı kaldıracaksın. Bu plan onları tarihin pis sayfalarına yollar.

10 - 20 Günde sorunu çözme;

- Eğer yazıları kopyala - yapıştır yapıyorlar ve link kırıyorlar ise, makalenin içinde site adresini linksiz ver. Bol miktarda yazı olsun. Sadece 2 noktada site adresini ver. Genelde kopyalama işlemini yapan üstün zekalı örümcekler, içeriği kolay kolay okumazlar.

Bu 3 yöntem, ilerdeki tehlikeride engeller. Zor ve zahmetli gözüküyor. En iyi yanı en geç 2 ay sonra hatırı sayılır bir yükselme sağlarsın.

hocam güzel fikirler fakat 1 haftalık olan hariç gerisi işe yaramaz :)
2 ve 10 20 günlük için basitçe bir replace işi halleder. ama adlt yazı olayını tuttum :)