freelance iş ilanları

Benfica 3-1 Fenerbahçe

23 Mesajlar 3.348 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BurakC BurakC Dirilis.org Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 865
  • Beğeniler 0 / 145
  • Ticaret 8, (%100)
Pisi pisine git de maç Gökhan Gönül'e üzüldüm olan ona oldu.

Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
Hak bela vermez kul azmadıkça...
wmaraci
reklam

SelimAtalay SelimAtalay iOS Medya Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 35 / 76
  • Ticaret 12, (%100)
Her ne olursa olsun Fenerbahçe bize bu duyguyu yaşattığı için tebrik etmeliyiz. Sonuçta finale giden yolda son ana kadar mücadele ettiler ama olmadı. Canları sağolsun umarım seneye Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş başarılı olurlar.

Burakcolak Burakcolak www.burakcolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 0 / 92
  • Ticaret 1, (%100)
Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olarak yazıyorum ;

- Öncelikle hak yeme gibi bir durum söz konusu ise hakkı yenen takım Benfica'dır.

- Benfica,Fenerbahçeyi maalesef eze eze yendi,takım kaliteleri apaçık ortaya çıktı.

- Aykut hocam maalesef istifa etmeli ve birçok oyuncu bu takımdan gönderilmeli.Bu takımda halen Selçuk ilk 11'de oynuyorsa durup bi düşünmek lazım.

- Volkana (Trabzonlu) Onur gibi bir alternatif lazım,bu ne böyle geleni yiyor gideni yiyor.

- Orta sahamız çok kötü adamlar iki pasla orta sahayı delip geçiyorlar resmen.Bir Galatasarayın orta sahasına bak bide bizimkine.(Bizde nerde Selçuk İnanlar,Melolar,Snijderler)

- Salih Uçan bence Türkiye'nin en yetenekli futbolcularından biri ama yetenekli olmak maalesef iyi olmayı da beraberinde getirmiyor.Yeteneği ve top tekniği çok iyi ama fizik kalitesi yerlerde diyebilirim.

- Forvete takviye yapmak lazım,Sow ilerde yalnız başına kalıyor ve Semihi madem oynatmayacaksın sat gitsin yerine kaliteli bir forvet al da işe yarasın.

- Takımımızın fiziki kalitesi çok düşük,bak Benficaya adamlar at gibi koşuyor bana mısın demiyor.Bizim takım ise iki koştu mu dilleri dışarı çıkıyor yorgunluktan.

- Ah ah daha söylenecek çok söz var ama kısacası aykut hocamın gönderilmesi yerine yeni bir yapılanmaya gidilmesi gerekmektedir.Galatasarayı kıskanıyorum açıkçası.

Not : Başarılarından dolayı Fenerbahçeyi tebrik etmiyorum,çünkü bu bir başarı değildir.Bizim takımlarımız her sene yarı finali veya finali oynamak zorundadır.Bunu bir başarı olarak gösterip takımlarımızda aşağılık duygusu oluşturmayalım lütfen.
Selametle.
hgtucel csariaslan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al