Abi bıktım artık yemin ederim şu heriflerin tekelini artık devlet kırdırsın yeter ya . Sen ben bi hizmeti bu derece kusurlu eksik sunsak mahkemeler burnumuzdan getirir . Bu heriflere neden kimse dokunmuyor ? Ödemediğimiz zaman şak diye kesip kullanmadığın nete bile para yazıyolar herifler o derece haraca bağlamış durumdalarken devlet bunları görmüyomu bile bile vatandaşın dolandırılmasına sessiz kalıyor . Bir tane bu heriflere mahkeme açıp kazanan oldu mu acaba merak ediyorum. Sözde 8Mbit internet kullanıyorum , artırmak istedim alt yapı yok dediler amenna ama bu nedir allah aşkına el insaf ya çevirmeli hızında nete bağlanıyorum 1 aydır yavaşlıyordu artık 5-6 gündür dibe vurdu. Bütün şehire benim hattımımı paylaşıyor bunlar

Siteme giremiyorum kopmalar vesaire saymıyorum bile artık. Modemdendir dediler 70 liraya modem aldım , arıza var hatta dediler herifler geldi ufak ayıraçı değiştirdiler faturaya servis ücreti eklenecek dediler hattan dediler elektrikçi çağırdım hattı yenilettim . Yeter artık yemin ederim yeter ya . Bu adilere bu tekeli sunanlarında allah belasını versin .