wmaraci reklam

TTNET Karınca Hızında İnternet !

7 Mesajlar 1.005 Okunma
smmexpress

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Abi bıktım artık yemin ederim şu heriflerin tekelini artık devlet kırdırsın yeter ya . Sen ben bi hizmeti bu derece kusurlu eksik sunsak mahkemeler burnumuzdan getirir . Bu heriflere neden kimse dokunmuyor ? Ödemediğimiz zaman şak diye kesip kullanmadığın nete bile para yazıyolar herifler o derece haraca bağlamış durumdalarken devlet bunları görmüyomu bile bile vatandaşın dolandırılmasına sessiz kalıyor . Bir tane bu heriflere mahkeme açıp kazanan oldu mu acaba merak ediyorum. Sözde 8Mbit internet kullanıyorum , artırmak istedim alt yapı yok dediler amenna ama bu nedir allah aşkına el insaf ya çevirmeli hızında nete bağlanıyorum 1 aydır yavaşlıyordu artık 5-6 gündür dibe vurdu. Bütün şehire benim hattımımı paylaşıyor bunlar

Siteme giremiyorum kopmalar vesaire saymıyorum bile artık. Modemdendir dediler 70 liraya modem aldım , arıza var hatta dediler herifler geldi ufak ayıraçı değiştirdiler faturaya servis ücreti eklenecek dediler hattan dediler elektrikçi çağırdım hattı yenilettim . Yeter artık yemin ederim yeter ya . Bu adilere bu tekeli sunanlarında allah belasını versin .

wmaraci
reklam

azattarinci azattarinci <?php echo "Crypto"; ?> Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 25 / 47
  • Ticaret 30, (%100)
Adamlar tekelini kurmuş, alternatif olabilecek servis var mı ki rekabet olsun?
ben cepten girsem internete daha hızlı girerim.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı - Sınavsız Ukrayna Üniversiteleri
https://www.ukraynaegitim.gen.tr/

olcaytd olcaytd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 74 / 73
  • Ticaret 17, (%94)
süperonline tavsiye ederim ;)

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
tekel DEĞİLler. TURKCELL SUPERONLINE Mevcut. ADSL Alacaksanız SUPERONLINE tercih ederim, ***** sözleşmem bittiği gün ayrılıp geçeceğim SuperOnline 'a => Ayrıca şuanda benim internetimde aynı seninki gibi akşam bir şey indirmeyi denedim 5kb/s ile indirdi. Netde gezinme hızını saymıyorum bile.

wmaraci
wmaraci

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

tekel DEĞİLler. TURKCELL SUPERONLINE Mevcut. ADSL Alacaksanız SUPERONLINE tercih ederim, ***** sözleşmem bittiği gün ayrılıp geçeceğim SuperOnline 'a => Ayrıca şuanda benim internetimde aynı seninki gibi akşam bir şey indirmeyi denedim 5kb/s ile indirdi. Netde gezinme hızını saymıyorum bile.

Tekeller kardeşim olsa almazmıyım yok işte Süperonline 3-5 şehir yazmış daha Yalova da bile yok , tutup da fiber değil dsl alırsan zaten hangi firma olursa olsun *******un *****in alt yapısından verecek hiç bişey de değişmeyecek.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Tekeller kardeşim olsa almazmıyım yok işte Süperonline 3-5 şehir yazmış daha Yalova da bile yok , tutup da fiber değil dsl alırsan zaten hangi firma olursa olsun *******un *****in alt yapısından verecek hiç bişey de değişmeyecek.

Hayır superonline kendi alt yapısı var. Normal ADSL her yerde var neredeyse ama fiber yayılmadı her yere Superonline da. ***** el alt yapısı ayrı onların.

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
***** iyi yad kötü kişiden kişiye değişir bunun sebebi alt yapı hocam, 3-4 ay öncesine kadar eski alt yapı vardi oturduğumuz yerde ama şu an yenilendi ve şu anki hızımız altta esli hızımız ise 2mb idi ************* yavaş yavaş tüm altyapıyı değiştiriyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al