wmaraci reklam
lidertakipci

'Beşiktaş'ta sadece Beşiktaş'ın şampiyonluğu kutlanır'

44 Mesajlar 6.644 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Criweb Criweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 24 / 48
  • Ticaret 2, (%100)

kerimptk adlı üyeden alıntı

Hiç gerek yok sana cevap vermeye editliyorum mesajımı. Belli ki daha çocuk yaştasın. Aklın pek basmıyor bazı şeylere.

Önce bi terbiyeni takın o çocuk yaşta dediğin kişilere dışarda abi çekme verme tabi cevap haddine mi.

wmaraci
reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Criweb adlı üyeden alıntı

Önce bi terbiyeni takın o çocuk yaşta dediğin kişilere dışarda abi çekme verme tabi cevap haddine mi.

Ne haddime paşam. Sen kendi cevabını veriyorsun kendine zaten :)

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

Criweb adlı üyeden alıntı

Orası bana kalan birşey, siz gel beni öp derseniz öperler yanlış veya doğru hiç bir zaman tek taraf suçlu değildir bu asla unutulmamalı.

Oradan geçmek gel beni öp mü demek ?, aslında beşiktaş'ta evim olacaktı, açacaktım camı kapıyı, sonra çalacaktım marşı hade bakam 1 tane erkek eve gelebiliyormuydu.

boş çuval dik durmaz

cnkrblt cnkrblt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Müşteri Temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 45 / 31
  • Ticaret 13, (%100)

Kayra Bilişim adlı üyeden alıntı

Tribünle bağlantım var hocam Bursaspor taraftarıyım!
Son 1 yıldır Bursaspor maçlarına gidemiyorum Kayseride olmam nedeniyle Kayserispor maçlarını takip ediyorum.
Ben Avrupa'nın yüzünü aklamıyorum onlarda da holiganlık var yok değil ama bizimki kadar değil.
Ama şu zihniyete karşıyım "Beşiktaş'ta Beşiktaşlılardan başka kimse oturamaz gibi düşünüp kutlama yapılamaz"
Bu zihniyet hiçbirşeye sığmaz. Herkes bu ülkenin vatandaşı ise başkalarının hakkını gasp etmeden istediğini yapabilir.
Ama Beşiktaştaki taraftarların yaptığı vatandaşlık hakkını gasptan başka nedir?
Tribün kültürü ile büyümek bize başkalarının hakkını gasp etmeye hak tanımaz.

dostum bende bursalıyım ve orada yaşıyorum beşiktaş bursa arasındaki gerilim zaten herşeyi anlatıyor...

övdüğüm yok ama ne yazık ki böyle

wmaraci
wmaraci

YMG YMG I ♥ Drupal Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 7 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
ankaragüçlüler de diyor ki
biz düşerken kimse bizim şehrimizde kutlama yapamaz. oldu he.
bir de bu beşiktaş olayı
işte kıt zihniyet diycek başka bi şey yok

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Buna benzer bir konum kilitlenmişti. Bu konu kilitlenmemiş sanırım bu üyelik farkı olduğu için.

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Beyinsizlikten başka bir şey değil. Nasıl bir zihniyet var anlamıyorum ki. Ne zaman yıkacak insanlarımız tabularını?

Her semtin bir kuralı bir adabı vardır bu parti,taraftar,dernek,örgüt vs çoğalır gider kutlamaların yapılacağı yerler vardır yapılmayacağı yerler vardır yorumlarınıza dikkat edin siz BEŞİKTAŞ taraftarına beyinsiz diyemezsiniz!

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

ibo71 adlı üyeden alıntı

Her semtin bir kuralı bir adabı vardır bu parti,taraftar,dernek,örgüt vs çoğalır gider kutlamaların yapılacağı yerler vardır yapılmayacağı yerler vardır yorumlarınıza dikkat edin siz BEŞİKTAŞ taraftarına beyinsiz diyemezsiniz!

Sanırım yanlış anladınız beni. Ben taraftarlara beyinsiz demedim, bu düşünceye kimler sahipse onlara dedim. Hatta beyinsiz değil zihniyeti bozuk insanlar. Allah bize bir akıl vermiş düşünelim diye. Bu insanlar düşünme eylemini gerçekleştiremiyor ne yazık ki.

Bakın size bir olay anlatayım. Ben Konyalıyım. Geçen sene Galatasaray'ın şampiyonluğunda Zafer Meydanı'na kutlamalara gittim. Binanın birindeki kafede Fenerbahçe formalı biri vardı. Dışarıdan gözüküyor yani. Birkaç Galatasaraylı taraftar küfür etti. Küfür eden insanlarda zihniyeti bozuk insanlar. Ben beklerdim ki o Fenerbahçeli taraftar Galatasaray'ı alkışlasın. Ama yapmadı. Anladım ki onun da zihniyeti bozuk. Aradan birkaç saat geçti Konyasporlu taraftarlar bıçaklarla üzerimize yürümeye başladılar. Burası Konya nasıl olurda Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutlarsınız diye. Onlar da zihniyeti bozuk insanlar.

Demem o ki bunun taraftar olmakla değil insan olmakla alakası var. Kötü mü olur Galatasaray şampiyon olduğunda diğer takımın taraftarları alkışlasın, Fenerbahçe şampiyon olduğunda diğer takımın taraftarları alkışlasın. Diğer takımlar için de aynısı geçerli.

Sürçü lisan ettiysem affola.
ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Ben bu görüşe kesinlikle katılmıyorum. Her takım taraftarı şampiyonluklarını, kutlamalarını istediği semtte, yerde özgürce yapabilir. O zaman bu görüşe göre Bursa'da, Sivas'ta, Kayseri'de, Trabzon'da, Elazığ'da, Karabük'te, Ordu'da ve diğer şehir takımlarının kendi şehirlerin de kan gövdeyi götürmeliydi bir İstanbul takımı ya da başka şehir takımı şampiyon olduğunda.

Herşeyin belli bir adabı vardır maalesef biz bu adabı takınamıyoruz sadece o kadar.

hasbaly hasbaly Öğrenmek için uğraşıyor.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 113 / 80
  • Ticaret 3, (%100)
Bizim yıllardır böyle sadece Beşiktaş'ta Beşiktaş Şampiyonluğu kutlanır biz gidip şampiyon olduğumuzda Kadıköy'de kutlama yapmıyoruz GSlilerde Fenerlilerde yapmaz olur biter. Bence kutlama yapmaya çalışanlar içkiyi fazla kaçırmışlar yoksa hangi cesaretle gidebilirlerdi ki? :D

Ek Olarak:

Kaplan adlı üyeden alıntı

Ben bu görüşe kesinlikle katılmıyorum. Her takım taraftarı şampiyonluklarını, kutlamalarını istediği semtte, yerde özgürce yapabilir. O zaman bu görüşe göre Bursa'da, Sivas'ta, Kayseri'de, Trabzon'da, Elazığ'da, Karabük'te, Ordu'da ve diğer şehir takımlarının kendi şehirlerin de kan gövdeyi götürmeliydi bir İstanbul takımı ya da başka şehir takımı şampiyon olduğunda.

Herşeyin belli bir adabı vardır maalesef biz bu adabı takınamıyoruz sadece o kadar.

Hocam doğrusunuz da o dediğinizin olması için herkesin iyi ailelerde yetişmesi iyi eğitim alması gerek, devletin diktatörler gibi şampiyon olanların dışındakilere sokağa çıkma yasağı koymalı yada ülkede fotbolizm yada fanatikliğin azaltılmaya çalışılması gerek ki günümüz bunun tam tersi olarak daha çok fanatikliğe daha çok ayrımcılığa gidiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al