Destiny adlı üyeden alıntı

Tamam hocam sen haklısın :D Ne diyeyim herkesin kendi fikirlerince haklı olduğu konular var onu bende anlamış değilim neden 5 den sonrası olmuyor çok kaliteli siteler 5 sınırında kalıyor. hit de fayda etmediğine göre zaman bekleniyor ama şu da var kısa zaman içerisinde eğer pr 10 olursa ne anlamı kalır adaletin ? zamanla ve Googlenin sistemi bambaşka birşey demkki ben akıl erdiremiyorum.. Neyse hocam biz pr güncellemesini bekleyelim geldiğinde herkes buradan aldığı notu değerlendirerek bilgi paylaşımında bulunabilir. Yada farklı bir Konu başlığı altında yayınlayabiliriz. Konu başlığı benden :D

Hocam haklı olmak gibi bir amacım yok. Sadece eğer PR5'e kadar kolayca gelip, PR5'den sonra hit,yaş falan etki etmiyorsa demek ki ortada bir gariplik var. Madem PR5'e kadar kolayca geliyor, o zaman bu 5'e kadar gelmesinde hitin ne anlamı var. Hitli site de hitsiz site de 5'e kadar geliyor.

Eskiden PR benim için de çok önemliydi. Ama artık cılkını çıkardı Google. Sadece Google değil, herkes sırf PR kasmaya başladı. PR kasmak için yok şu yolu izleyin yok bu yolu izleyin. Böyle olunca otomatik olarak haksızlık başladı. Şimdi hala o sitelerin kalıntıları var. Adaletten bahsedilemez böyle olunca. O hile karıştığı an adalet bitti, çünkü şu anda Google bile kendisinin neye pr verdiğini bilemez düzeyde.

Neyse uzatmanın anlamı yok sizin de dediğiniz gibi. Ben olsaydım hite değer verirdim, siz PR'ye değer veriyorsunuz. Tamamiyle kişisel bakış açısı. Hakkımızda hayırlısı olsun. :D