Merhaba arkadaslar konu yanlıs yerde değil sanırım.Şimdi bugün eski domainime ilahi sitesi kurdum ama kafam basmadı işler yogun bende kurdum öle bıraktım.
Eğer adsenseden kazanmak isteyen varsa siteyi o yönetsin.Seo calısmasına takılmasın onu ben yaptırıyorum verecegim kişi sadece günlük kafasına göre ilahi eklicek yani site onun olacak ben sunucuyu v.s karsılıyorum zaten.Peki benim akrım ne oalcak bu işten.Kar mar yok hacı bana en fazla kendi bir sitemin linkini koyarım o kadar :)
site bir aydır kapalı ama suan yandexte ilahiler kelimesinde 4 üncü sayfada googleden sildim yeniden harita v.s gönderelip kayıt edilcke bunalrı ben ayarlarım.Sadece bana editör nieytinde biri lazım adsense kodlarını kendi yerleştirisin.Ayrıoca günlük ben facebook reklamını yaaprım yani tahmini günlük bir iki dolar kazanırsınız ama ilerleyen zamanalrda 5-10 dolarda olur.Size kalmıs birşey isterimki bol bol kazanırsınız.
Peki site hitlenince siteyi geri alırmıyım.Tabi ki hayır bir site icin şeref yoksunlugu yapacak değilim :)
Suna emin olun bu site diğerleri gibi değildir.Bneim sitelerim zaten diğer ilahi siteleri gibi olmadı ki hiç :) Keyword olmayan domaindi bile ilk 9 da olan bir sitem varsa keyword domainde ben her türlü kıyagı yaparım.Öğrenci bir kardesim ve maddi durumu iyi olmayan biri olursa daha iyi olur en azındna hem adsenseden kazanmıs olur hemde ben ayda bir ufak tefek para yollarım onna.