wmaraci reklam

Echo Portal teması warez mi?

32 Mesajlar 7.619 Okunma
wmaraci reklam

MuhammedEKSi MuhammedEKSi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 110 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
Tema warez değildir kardeşim. "Teknoloji Hocam"ın dediği gibi; Ağzı olan konuşuyor. Çamur at izi kalsın..

-Bende kullandım temayı hiçbir sıkıntı olmadı.

wmaraci
reklam

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

Teknoloji Hocam adlı üyeden alıntı

Azı olan konuşuyor... Adam sıfırdan kodladı temayı benzerlik ola bilir ama bu onun kodlamasını değiştirmez. Hemde neredeyse herkese yardımcı oluyor temada istenilen yerleri düzenliyor. Siz sadece çamur atın izi kalsın.... Zihniyetiniz dar bakış açınız dar.... Çok biliyorsanız kendiniz yapın düzgün bir tema satın . Şekilsiniz yaaa

Konuyu kişiselleştirmeyin. Ben sadece sorguluyorum. Neden kaldırıldı bu tema diye. Bana karşı çıkanlar bu soruya niye yanıt veremiyorlar? Ve TrendWebPortal'a olan benzerliği tema yayımlanır yayımlanmaz dikkatimi çekti. İkisi arasında bir bağlantı elbette var. Belki de temayı yapan arkadaşla olan samimiyetiniz bazı şeyleri kabullenememenize sebep olmuş. Benim amacım kimseye çamur atmak değil. Ben gördüğümü söylüyorum.
Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

HasanEksi HasanEksi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Konuyu kişiselleştirmeyin. Ben sadece sorguluyorum. Neden kaldırıldı bu tema diye. Bana karşı çıkanlar bu soruya niye yanıt veremiyorlar? Ve TrendWebPortal'a olan benzerliği tema yayımlanır yayımlanmaz dikkatimi çekti. İkisi arasında bir bağlantı elbette var. Belki de temayı yapan arkadaşla olan samimiyetiniz bazı şeyleri kabullenememenize sebep olmuş. Benim amacım kimseye çamur atmak değil. Ben gördüğümü söylüyorum.

Temayı yapan ile ilgili bir arkadaşlığım yok öncelikle bunu belirteyim. Temayı yapan kaldırmak istemiş kaldırmış buna kim ne diye bilir ? Maden çok benzer temalar Trend WP dava açsaydı ? Bu tarz olaylarda hapis cezasına kadar karar veriyorlar.
Gördüğünüzü söylüyorsunuz ama çamur atmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

Son olarak iyi bir temada siz yapın başkalarına paylaşın onca emeğinizi sadece bir teşekkür için paylaşın bizde sizi tebrik edelim.
EchoDizayn Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

Temayı yapan ile ilgili bir arkadaşlığım yok öncelikle bunu belirteyim. Temayı yapan kaldırmak istemiş kaldırmış buna kim ne diye bilir ? Maden çok benzer temalar Trend WP dava açsaydı ? Bu tarz olaylarda hapis cezasına kadar karar veriyorlar.
Gördüğünüzü söylüyorsunuz ama çamur atmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

Son olarak iyi bir temada siz yapın başkalarına paylaşın onca emeğinizi sadece bir teşekkür için paylaşın bizde sizi tebrik edelim.

Zaten iş dava noktasına geldiği için tema kaldırıldı (bence). Tabi iftira atmış gibi olmak istemem. Bu yüzden "bence" kelimesinin anlamını kavramış olmanız yerinde olacaktır.
Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

HasanEksi HasanEksi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)

Zaten iş dava noktasına geldiği için tema kaldırıldı (bence). Tabi iftira atmış gibi olmak istemem. Bu yüzden "bence" kelimesinin anlamını kavramış olmanız yerinde olacaktır.

Bakın burada ihtimalleri konuşmuyoruz. Fakat dediğiniz gibi olsa emin olun ki Trend Wp bunu bildirirdi. Şuan temayı kullanan sitelerde mevcut. Sizin bence demeniz bir nevi iftira yerine geliyor. Bu tarz cümleler başkaların emeğini küçük düşürüyor.
EchoDizayn

kişi bu mesajı beğendi.

TrendWP TrendWP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Bence demenize gerek yok iş bu noktaya kadar çekildi ve arkadaş temayı kaldırmak durumunda kaldı.
Onur89TR Kakarotto EchoDizayn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

Bakın burada ihtimalleri konuşmuyoruz. Fakat dediğiniz gibi olsa emin olun ki Trend Wp bunu bildirirdi. Şuan temayı kullanan sitelerde mevcut. Sizin bence demeniz bir nevi iftira yerine geliyor. Bu tarz cümleler başkaların emeğini küçük düşürüyor.

İftira olmadığı aşağıdaki yorumdan ortaya çıktı. Zaten "Arif olan anlar." diye bir söz vardır. Ben de tema yapımcısıyım. Anlaştığım bir hosting firması var. 10'a yakın temam var.

TrendWP adlı üyeden alıntı

Bence demenize gerek yok iş bu noktaya kadar çekildi ve arkadaş temayı kaldırmak durumunda kaldı.

Desteğiniz için teşekkürler.
EchoDizayn

kişi bu mesajı beğendi.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Kaldırılma sebebini alenen yazmış zaten arkadaş, gayette haklı bir sebep.
http://www.e-giydir.com/ üzerinden;
"Webmasterkurdu(SERKANFB)" adlı üyenin paylaşmış olduğu dosya
Echo Web Portal İle Alakası Olmamakla Birlikte
Hiç Bir Şekilde Link Kilitleme Gibi Bir Husus Yoktur.
Bu Bir Terbiyesizliktir.
Kabul Edilemez.
Yeni temayı isteyen arkadaşlarımız tarafıma mail iletişimi kurarak
Echo Web Portal v1.1 Sürümünü Tarafınıza Yollayabilirim.
Nette Dağıtılan ve Link Kilitlemeli Dosyalar Tarafıma Ait Değildir.

" Dağıttım tema hiç bir şekilde zorla bir link ekleme gibi ve yahutta emeğe saygı yazılır bir yazım veya dosyam yoktur. Emeğe saygıyı sizin içinizden gelerek belirtmeniz gerektiğini düşündüğüm için bu tür şeylere gerek duymadım."

[B]Tema Satın Alma ve İletişim Bilgilerimiz [/B]
[B]www.erkangulmez.com.tr

adresinde mevcuttur.
[/B]
## Echo Web Portal V1.1 Kullanan Siteler ##

İndirim Haberleri
Moda
Yapımcı : Erkan GÜLMEZ
Sürüm : Echo Portal Teması V1.1
Destek Sitesi : www.erkangulmez.com.tr / www.e-giydir.com
Destek Mail : erkangulmez.06[at]hotmail.com

EchoDizayn

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

Azı olan konuşuyor... Adam sıfırdan kodladı temayı benzerlik ola bilir ama bu onun kodlamasını değiştirmez. Hemde neredeyse herkese yardımcı oluyor temada istenilen yerleri düzenliyor. Siz sadece çamur atın izi kalsın.... Zihniyetiniz dar bakış açınız dar.... Çok biliyorsanız kendiniz yapın düzgün bir tema satın . Şekilsiniz yaaa

Şurada ısrarla temanın warez ya da klon olmadığını savunanlar bedava mezar bulsa girecek. Yani yorumlardan o anlaşılıyor. Temalar birbirine benziyorsa klondur. Özgün değildir. Bütün css sınıf isimlerini, bütün html etiket isimlerini değiştirsen ne yazar ?

Eğer sizin bu mantığınız doğruysa, gideyim vBulletin lisansını satın alıp içeriğindeki bütün kodları en baştan isimlerini değiştirerek kodlayayım. Daha sonra "bu script warez değildir. Warez diyen dar kafalıdır. İsterseniz kaynak kodlarına bakın hepsi farklıdır." deyip scripti satayım... Bu mudur yani sizin özgün tema/script anlayışınız? Bu yüzden başarılı oluyor ya Türkler internet aleminde...

Zihniyet dar ? Bakış açısı dar ?
Bu devirde dar bakış açısına sahip olanlar nedense özgün tema yapabiliyorlar. Zihniyeti geniş olanlar sağdan soldan yürüttükleri şeylerle "ben yaptım" edasıyla geçiniyorlar ya da dar bakış açısına sahip insanların yaptıkları temalarda linkleri, bir iki kodu değiştirip satıyorlar.

Bizim zihnimiz darsa, böyle zihin darlığına can kurban.

Ayrıca @Onur89TR isimli arkadaşın "bence" diye başlayan tahmini, sizin doğru bildiklerinizi silip süpürdü:

TrendWP adlı üyeden alıntı

Bazen tahminlerle konuşmak, emin konuşmaktan daha iyiymiş. :rolleyes:

Uzun lafın kısası: Bir bitmediniz ya...
Onur89TR EchoDizayn

kişi bu mesajı beğendi.

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Warez temalarda eksiklik olur sıkıntı yapar kullanma

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al