wmaraci reklam

Echo Portal teması warez mi?

32 Mesajlar 7.626 Okunma
wmaraci reklam

EchoDizayn EchoDizayn www.echotasarim.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 150 / 120
  • Ticaret 10, (%100)

TrendWP adlı üyeden alıntı

Bence demenize gerek yok iş bu noktaya kadar çekildi ve arkadaş temayı kaldırmak durumunda kaldı.

TrendWP tarafından yollanan ihtarname nedeniyle kaldırıldı ki bunuda erkangulmez.com.tr adresinde üst alanda belirttim. TrendWP (YASİN BEY) ile yapılan konuşma ve gönderilen ihtarnameden kaynaklı olarak kaldırıldı. Bu warez yada kodların düzenlemesi değil. Trendwp tarafındanda kodların kontrol edildiğini düşünüyorum onlardanda bu duruma açıklık getirmesini isterim.

Trendwp ile olan sorunumuzda temanın kodlarının değişmesiyle değil çünkü kodları kendi tarafımdan yazıldı sadece görüntü alanının Fikir hırsızlığına girdiği için temayı durdurduk. Tema hiç bir şekilde Trendwp kodlarıyla yapılmamıştır.

Yapılan suçlamaların yada kendine tavır aldırarak post kasmaya çalışan arkadaşların hiç bir sözünü takmamaktayım. Güzelce durumu anlatan olumlu yada olumsuz şekilde bunları yazan arkadaşlara sözüm yok ama Onur arkadaşımızı sadece şunu demek istiyorum. Dosyalara bakmak istersen Trendwp teması satın alırsın ve temayı indirdin kesin zaten arasındaki farklara bakabilirsin.

iyi akşamlar.

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Şurada ısrarla temanın warez ya da klon olmadığını savunanlar bedava mezar bulsa girecek. Yani yorumlardan o anlaşılıyor. Temalar birbirine benziyorsa klondur. Özgün değildir. Bütün css sınıf isimlerini, bütün html etiket isimlerini değiştirsen ne yazar ?

Eğer sizin bu mantığınız doğruysa, gideyim vBulletin lisansını satın alıp içeriğindeki bütün kodları en baştan isimlerini değiştirerek kodlayayım. Daha sonra "bu script warez değildir. Warez diyen dar kafalıdır. İsterseniz kaynak kodlarına bakın hepsi farklıdır." deyip scripti satayım... Bu mudur yani sizin özgün tema/script anlayışınız? Bu yüzden başarılı oluyor ya Türkler internet aleminde...

Zihniyet dar ? Bakış açısı dar ?
Bu devirde dar bakış açısına sahip olanlar nedense özgün tema yapabiliyorlar. Zihniyeti geniş olanlar sağdan soldan yürüttükleri şeylerle "ben yaptım" edasıyla geçiniyorlar ya da dar bakış açısına sahip insanların yaptıkları temalarda linkleri, bir iki kodu değiştirip satıyorlar.

Bizim zihnimiz darsa, böyle zihin darlığına can kurban.

Ayrıca @Onur89TR isimli arkadaşın "bence" diye başlayan tahmini, sizin doğru bildiklerinizi silip süpürdü:

Bazen tahminlerle konuşmak, emin konuşmaktan daha iyiymiş. :rolleyes:

Uzun lafın kısası: Bir bitmediniz ya...

Uzun lafın kısası. Bu mesajınızın hiç bir aydınlatması olmamakla birlikte hiç bir şekilde mantığı yoktur. Trendwp ile olan bir konuyu kendi lehinize çevirmenizde ayrı birşey

iyi akşamlar

E

Ulusoy adlı üyeden alıntı

Warez temalarda eksiklik olur sıkıntı yapar kullanma

Warez dediğiniz sistem ioncube kırma ile yapılır ama Echo web portalın tüm kodları tek tek yazılmıştır. Bu şekilde ifade etmeniz konuyu bilmediğinizden kaynaklı olduğunu düşünmek istiyorum.

İyi akşamlar.

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Peki o zaman neden kaldırıldığını düşünmediniz mi? Ayrıca ben ısrarla o temanın Trend Web Portal temasına benzediğini düşünüyorum.

Benzemiyor diye tarafımdan ya da başka birinden hiç bir şekilde aksini savunan bir yazı yazılamamıştır. Ki TrendWp ile olan sorunumuzda burdan kaynaklıydı. Saçma mesajlar yazmaz iseniz çok sevinecem.

İyi çalışmalar.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

EchoDizayn adlı üyeden alıntı

Warez dediğiniz sistem ioncube kırma ile yapılır ama Echo web portalın tüm kodları tek tek yazılmıştır. Bu şekilde ifade etmeniz konuyu bilmediğinizden kaynaklı olduğunu düşünmek istiyorum.

Hocam şimdi warez kullanalım mı ? Yanlış bir şey söyledim diye yorumladınız sanki.Warez tema eksik olur sıkıntı yapar diye bas bas yazıyorlar.
EchoDizayn

kişi bu mesajı beğendi.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

Ulusoy adlı üyeden alıntı

Warez temalarda eksiklik olur sıkıntı yapar kullanma

Konuyu ve tartışmayı tekrar okumanı öneririm.
EchoDizayn

kişi bu mesajı beğendi.

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

EchoDizayn adlı üyeden alıntı

... görüntü alanının Fikir hırsızlığına girdiği için temayı durdurduk. ...

TrendWP yazdıklarımın hiçbirine karşı çıkmamakla birlikte, bence kelimesini kaldırın demiştir, bunu atlamayın. Sonuçta yukarıdaki mesajınızda hırsızlık yaptığınızı siz de kabul ediyorsunuz. Bu mesaj benim için yeterliydi. Teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

EchoDizayn EchoDizayn www.echotasarim.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 150 / 120
  • Ticaret 10, (%100)

TrendWP yazdıklarımın hiçbirine karşı çıkmamakla birlikte, bence kelimesini kaldırın demiştir, bunu atlamayın. Sonuçta yukarıdaki mesajınızda hırsızlık yaptığınızı siz de kabul ediyorsunuz. Bu mesaj benim için yeterliydi. Teşekkürler.

Hea hea hocam hea hea
MuhammedEKSi

kişi bu mesajı beğendi.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

Ben arkadaşı tanımam fakat böyle ibareyi kullanmanız ahlak açısından olumlu bulmuyorum. Bir yargı sunduğunuz için biri onaylar diğeri onaylamazsa,onaylamayan hırsız mı oluyor? Adam temayı yapmış sunmuş. Benzerlik olduğunu söyleyen diğer tema yayıncılarıyla bu temayı kodlayanlar arasında olan mevzu. Bu da ben dahi kimseyi ilgilendirmez. Böyle tartışmalara gerek yok bence.

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 22 / 98
  • Ticaret 9, (%100)
@Trendwp ve @echodizayn arkadaşlara soruyorum.

Bu temayı kullanmam benim açımdan sorun oluşturur mu?
braveturks

kişi bu mesajı beğendi.

braveturks braveturks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretmen
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 15 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

ReCo adlı üyeden alıntı

@Trendwp ve @echodizayn arkadaşlara soruyorum.

Bu temayı kullanmam benim açımdan sorun oluşturur mu?

Konuyu baştan sona kadar okudum. Ama bu temayı şu an kullanmam yasal mı değil mi net bir cevap yok.

Ayrıca tema'nın warez olmadığı özellikle vurgulanmış.

Bu temayı Haber Sitesinde kullanmayı düşünüyorum. Yasalara aykırı olur mu?

Ücretsiz tanıtım yazınızı yayınlıyoruz.
braveturks@gmail.com Ayrıntılar için iletişime geçiniz.

frtn frtn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 27 / 12
  • Ticaret 5, (%60)

braveturks adlı üyeden alıntı

Konuyu baştan sona kadar okudum. Ama bu temayı şu an kullanmam yasal mı değil mi net bir cevap yok.

Ayrıca tema'nın warez olmadığı özellikle vurgulanmış.

Bu temayı Haber Sitesinde kullanmayı düşünüyorum. Yasalara aykırı olur mu?

Kullan kardeşim kullan hiçbirşey olmaz.
braveturks

kişi bu mesajı beğendi.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
esinlenme başınıza neler açtı :)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al