Blogunuzda zaten bu çalışmalara yönelmişsiniz, istediğiniz kitleyi anladım benim tavsiyem ve görüşüm her zaman ekip işinin ön planda olmasından yana, şöyle ki ne kadar çok kişi ilgilenirse size vereceği zarar ve sorumlulukta o kadar azalacaktır az sorumluluktan kasıt ekibiniz olursa istediğiniz konulara rahatlıkla değinebilirsiniz fakat yanlız olduğunuzda çoğu şeyi beklemeye almak durumunda kalacaksınız. Yayınlanmış kaliteli bilgileri yayınlayıp peşinden fikir ve görüşleri yayınlamak tek başınıza size baya bir sorun yaratacaktır. Bu oluşumlara mesaj atarken aynı zamanda öğretim görevlilileri ve öğretmenlerinizede bir mail atsanız konuşsanız köşe yazarlığı tarzında size destek olsa çok daha iyi olur zamanında haber sitesi açtığımda okulumdaki herkesi teşvik etmiştim.

Ortak işi her zaman için kötüdür fakat kafa denginiz olan birisiyle bu olabilir aksi halde düşünmeyin farklı görüş ve düşüncelerin olduğu bir yönetim sıkıntı çıkarır, ne kadar sitenizde kaliteli bilgi olsa da reklamını yapıp o bahsettiğiniz kitleleri beklemek yerine kısa yoldan ulaşmak için sosyal medya çok işinize yarayacaktır bu yüzden tavsiyem ortak olmasa bile kesinlikle bir sosyal medya uzmanını siteye dahil etmeniz yada biraz yatırım yaparak alakalı bir facebook sayfası vs alınabilir. İyi çalışmalar dilerim.