fatihuzuner adlı üyeden alıntı

valla büyük forumdalarda java dersen adamın aklına java gelir js gelmez :D sonra gülmesinler sana :D

bazı arkadaşlar nedense birşeyi kodlarken çok uğraşıyorlar çok arıyorlar.neden böyle yapıyorlar anlamıyorum.birisi gider tooltip ara jquery ile.gerek yokkiş.jquery ui sana zaten bunu sağlıyor.lafım sana değil.bu mesajı okuyacak olan sonradna öğrenmek isteyen kişilere.çok janjanlı sitem olsun diye milyonlarca siteyi araştırmaya bakmayın.jquery ui çoğu şeyi veriyor.sen sadece css düzenlemesi yapacaksın.zaten css düzenlemesi yapamıyorsna hiç bulaşma bu işe :D

neyse konuyu dağıtmayayım :D

http://jqueryui.com/tooltip/

ben iframe kullandığım için tooltip diğer 2 iframenin üzerine çıkıyor, css düzenlemeye kalksam hepten uzayacak iş :D en iyisi vazgeçmek gerekli bir şey değil zaten. olursa olur, olmazsa koy .. gitsin :p
o değilde bu konuda yetkili bi abiye benziyorsun :D başka bir derdim var resim bulabilirsem eklerim. kısaca sayfa içinde sekme açmak istiyorum. yani yeni konuya girerken konuyu sayfa içindeki sekmelerde açmasını nasıl yaparız ? ismi dinamik tab menü galiba ama bunu sözlüğe nasıl ekleyeceğim kafama oturmadı bir türlü:confused: