Ulusoy adlı üyeden alıntı

Ne yani gs yönetimi yada fb yönetimi mi suçlu? Millet galeyana gelmesin.Kimse gencin ailesine hesapta verecek değil.Sonuçta kimse oraya insanları zorla getirmiyor.

Olay statta mı oldu ? Belki başka sorunları vardı o an denk geldiler.Yada olayın hiç futbolla alakası yok.Yada belki fenerbahçeli taraftar tahrik etti.Ağır hakaretler etti.Bilemeyiz.Ama bildiğimiz tek şey " Rıskın bittiği yerde nefeste biter. " Kader.

Allah rahmet eylesin. ( Yorumumu kimse yanlış anlamasın.Bende üzgünüm ama birilerine mal etmek yanlış. )

Bana kalırsa bu olayın kaderle uzaktan yakından ilgisi yok hangi takımlısınız bilmiyorum ama bu tür yorumlar yapmanız oturduğunuz yerden yanlış. Bu sizin bir arkadaşınız, tanıdığınız, akrabanız veya daha da yakın kardeşiniz, abiniz de olabilirdi.

Her ne olursa olsun futbol yüzünden birisinin canına kıymak yanlış bir davranış. Kanıtı da burada insanlar demek istemiyorum artık nasıl bir şeref haysiyet yoksunluğudur bilinmez ama, Galatasaray taraftarının bu tür hareketlerde bulunması - maç içinde ve dışında - yanlış.

YANLIŞ ANLAŞILMASIN! AŞAĞIDAKİ RESİM BAŞKA BİR SAYFADAN ALINMADIR!!!

Yukarıdaki resimde çok uysal, hiç cinayet işlemeyecek gibi duruyor değil mi?