freelance iş ilanları

Ankara'da maaş + prim + sigorta çalışma arkadaşları

7 Mesajlar 1.033 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SpaceCanon SpaceCanon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Ses ve ışık sistemleri, web
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaslar internet üzerinde yoğun bir şekilde müzik ürünleri satışı yapmaktayız. Ankara ikamet eden ve full time maaş + prim + sigorta şeklinde bizimle uzun süreli çalışacak arkadaşlar bana ulaşırsa üzerinde konuşabiliriz.

Şu an aktif 2 e-ticaret sitemiz mevcut çalışması devam eden ve aktif edilecek yaklaşık 50 adet daha sitemiz mevcut.

-HTML
-CSS
-PHP
-Seo
-İçerik editörlüğü
-wordpress
-Sosyal Medya

Bu alanlarda bilgi ve tecrübe sahibi olmanız gerekli. Birden çok işe alım olacaktır. Hepinize iyi çalışmalar iyi paylaşımlar arkadaslar.

İletişim: 0530 834 32 40

wmaraci
reklam

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)
hepsini bilen adammı arıyorsunuz yoksa herhangi bir tanesinimi çünkü onların her biri html hariç ayrı meslek?

www.mucahitguner.com

• Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bir alanda yoğun çalışması yeterli. Ki diğer alanlarda olsa bu sektördeki hemen herkezin az da olsa temel bilgisi vardır diye düşünüyorum.

Daha net açıklamak gerekirse '' Sosyal Medya '' reklamları ve kitle arttırımı olarak 1 kişi sadece bu iş ile ilgilenecek.

Bazı siteler paravan olarak kullanılacağı için ( linkwell döngüsü yapılacaktır ) genelde wordpress alt yapısı kullanıalcak. wordpress konusunda deneyimli ve bununla birlikte az miktarda css ve html bilmesi yeterli. Çoğu sitem hazır ve hepsi ücretli tema yani legal. 1 kişi sadece bu işler ile ilgilenecek.

Hali hazırdaki sistemlerimize ek modüller oluşturabilmek açısından PHP konusunda sıkı deneyimi olan ayrı 1 kişi gerek. Sıkı olmalı sistemler çok komplike (pinaccle ve magento premium vs..)

Seo ve adwors konusunda kendim detaylı ilgileniyorum fakat site sayı olarak çok olduğundan 1 kişi benim yönlendirmem ile benimle birlikte çalışacak. Aşırı detay bilmesine gerek yok eğitilir :)

İçerik editörleri sektöre yabancı olduğundan ilk zamanlar biraz bocalayabilir fakat oda benim yönledirmem ile bu sıkıntıyı aşacaktır diye düşünüyorum. Tüm içerikler hazır günlük olarak verilecektir.

Sonuç olarak tüm çalışan arkadaşlar kendi alanlarında çalışacak fakat biliyoruz ki bunların hepsi birbirini tamamlamakta. Ekip olarak diyalog halinde birbirimizin eksiklerini tamamlayarak güzel ve uzun bir çalışma olacak umudundayım. Sıfır değiliz hemen herşey hazır. Bazıları faliyette bazıları faliyete geçmeyi bekliyor.

CoderRx CoderRx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
İzmir'de olsa iseniz çalışırdık sizinle :) Bahsettiğiniz sistemlerin hepsine hakimim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bu çalışma ekibi kurulduktan sonraki aşamada dışarıdan uzak yardımda alacağız. Bakarsın seninlede çalışma imkanı bulabiliriz. Teşekkürler...

memory memory Öğretmen Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 96 / 79
  • Ticaret 25, (%100)
Pm gonderildi.

isparakariyer.com

• Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Konu günceldir arkadaşlar..

Ek Olarak: Güncel.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al