wmaraci reklam
lidertakipci

ickimekarisma.co, net, org?

3 Mesajlar 697 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
ickimekarisma ön adlı domainler henüz alınmamış. Sadece com uzantılı olan alınmış. Malumunuz üzere alkollülü içkiler yeni yasa gereği 22.00 ile 06.00 saatleri arasında perakende olarak satılamayacak.

Domainleri alıp daha iyi bir paraya satmak isteyenlere ya da kullanmak isteyenlere duyurulur.

ickimekarisma.co gider mesela. Acele edin.

wmaraci
reklam

Rastignac Rastignac .chame Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Birinin işi olmayacak domaini alması kadar gıcık bir şey yok. Bu resmen hayalin mi var? Hayalini ben çaldım, şimdi onu benden satın alman gerekiyor, demek gibi bir şey. Bence bu kadar kolay domain de alınmamalı. Proje filan gösterilmeli. İnternet çöplüğe döndü. Çok atar bir moddayım bugün. Sizinle bir ilgisi yok. Üstünüze alınmayın. :)
spinabifida aHoruz

kişi bu mesajı beğendi.

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)

Rastignac adlı üyeden alıntı

Birinin işi olmayacak domaini alması kadar gıcık bir şey yok. Bu resmen hayalin mi var? Hayalini ben çaldım, şimdi onu benden satın alman gerekiyor, demek gibi bir şey. Bence bu kadar kolay domain de alınmamalı. Proje filan gösterilmeli. İnternet çöplüğe döndü. Çok atar bir moddayım bugün. Sizinle bir ilgisi yok. Üstünüze alınmayın. :)
Yok üstüme alınmadım. Yazdıklarınızda haklısınız. Kimi gençler bu şekilde domain ticareti yapıp harçlıklarını çıkarıyorlar. Onlara duyurma ya da güncel bir konuda site açmak isteyenlere fikir vermesi amacıyla konuyu açtım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al