wmaraci reklam
lidertakipci

dofollow backlink alın ve sitenizi tanıtın

5 Mesajlar 775 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

furfur furfur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek akademisyen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,
İnternet sitenizi tanıtabileceğiniz, kullanıcılarınız ile iletişim kurabileceğiniz, alan adı satışı yapabileceğiniz, webmaster girişi yaparak internet projelerini takip edebileceğiniz vb. birçok faydalı işlevi olan bir internet sitesi reitix. Ek olarak 5.000 TL ödüllü slogan bulma yarışmasına katılmak için de 15 Haziran 2013 tarihine kadar sloganınızla başvurabilirsiniz.
Saygılar

wmaraci
reklam

Sevgicik Sevgicik Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek web tasarım - online alışveriş
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar
Gayet güzel bir siteye benziyor ancak yazınız birazcık kısa olmuş, biraz daha açıklayıcı yazabilirmisiniz ?
Yaklaşık 3 cümleden oluşan bir parağrafı 5 kez okudum ancak :) maalesef çok fazla bilgi yüklü, anlayamadım, rüca etsem biraz daha ayrıntılı yazma şansınzı varmı ?

Ek Olarak: Birde backlink alma işi hakkında detay yazsanız, ben türkiyenin en çok satan fantezi iç giyim sitesinde çalışıyorum, link mi değişeceğiz ? Biraz ayrıntı olsa lütfen ?

kalbimiver kalbimiver kalbimiver.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Bence site eklemek için üyelik şartı olması iyi olmamış

https://www.youtube.com/c/delidoktoru
Adabımızdandır; veda etmez, müsaade isteriz.

Arsenlupen Arsenlupen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 24 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Ayrıca insanları kandırmaya gerek yok. Linkler NoFollow.

wmaraci
wmaraci

furfur furfur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek akademisyen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Arsenlupen adlı üyeden alıntı

Ayrıca insanları kandırmaya gerek yok. Linkler NoFollow !!!

Çok vaktim olmadığı için yeterli açıklamayı yazamamıştım
Site sahibi olmayan linkler nofollow, ancak kendi sitenizin yetkilendirme işlemini tamamlamanız halinde linkler (site sahibi olan reitix sayfaları için) dofollow olarak sunucu tarafından güncellenmektedir
bkz: örnek reitix sayfası.
Lütfen ünlem ile biten cümleler kurmadan önce daha dikkatli araştırma yapınız

Ek Olarak:

Sevgicik adlı üyeden alıntı

Merhabalar
Gayet güzel bir siteye benziyor ancak yazınız birazcık kısa olmuş, biraz daha açıklayıcı yazabilirmisiniz ?
Yaklaşık 3 cümleden oluşan bir parağrafı 5 kez okudum ancak :) maalesef çok fazla bilgi yüklü, anlayamadım, rüca etsem biraz daha ayrıntılı yazma şansınzı varmı ?

Ek Olarak: Birde backlink alma işi hakkında detay yazsanız, ben türkiyenin en çok satan fantezi iç giyim sitesinde çalışıyorum, link mi değişeceğiz ? Biraz ayrıntı olsa lütfen ?

Sayın Sevgicik,
Şehirlerarası yolda araba kullandığım için mola verdikçe yanıt yazabiliyorum, geç kalmış yanıtım için kusura bakmayın
Reitix.com; birçok fonksiyona ek olarak temelde internet sitesi sahipleri ile kullanıcılarını biraraya getiren ve internet sitesi yetkilelerine internet sitelerini tanıtmalarına imkan veren bir oluşum.
İnternet sitesi bulunan kişilerin ise tek yapması gereken, siteleri henüz reitix'te yoksa bu adresten sitelerini reitix'e eklemek (varsa bu aşamayı geçebilirsiniz) ve ikinci aşama olarak, ilgili internet sitesinin kendisine ait olduğunu teyit etmek için sayfa yetkilendirme işlemini bu adresten de ulaşabileceği panel sayfasından yapmak.
Yetkilisi bulunmayan sayfalar nofollow link ile sayfaya eklenirken; site yetkilendirme işlemi tamamlanmış sayfalar karşılıksız ve ücretsiz olarak dofollow backlink sahibi oluyorlar.
Sorularınız için mail/pm kullanabilirsiniz
Mola bitti, ben de yeniden yola devam edeyim :)
Sağlıcakla kalasınız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al