cudjex adlı üyeden alıntı

burada kimse size özel olarak neyin nasıl yapılacağını anlatmak zorunda değil.ayrıca..

yazımdaki "resim" özel alanı yerine kendi belirlediğiniz değişkeni yazamayacak kadar mantık kuramadıysanız,burada yazılanı anlamayan sizsiniz.

kolay gelsin.

Siz ve sizin gibi bu işten anlayan veya anlamayan bilemem arkadaşlar boşuna neden yazıyorsunuz anlamıyorum. Araştırdım herkes özel alana resim eklemeyi anlatmış. Biliyorsanız anlatın insanlara faydanız olsun. Bilmiyorsanız susun konuyu çöpe çevirmeyin.

Ek Olarak:

Sylar adlı üyeden alıntı

5 yaşındaki çocukta yapıyor artık uzmanlık gerektiren durum yok birçok forum kişisel blog sitelerinde özel alan oluşturma nasıl yapılır anlatılıyor :)

Yukarıda yazdıklarım sizin içinde geçerlidir.

Ek Olarak:

blueffect adlı üyeden alıntı

Üslup biraz yanlış gibi bilse de cevap verecek adam çok çıkmayacaktır diye düşünüyorum.

Size sonuna kadar katılıyorum. Bu forumda nice arkadaşlar var çok değerli ama nedense insanlara parasız yardımcı olma yolunu çok fazla tercih etmiyorlar. Bilmiyorlar ki insanlara böyle şeyleri öğretseler ve bu öğrenenlerden sadece bir tanesi bile bunu Allah rızası için kullansa ve bu kişiye Allah razı olsun dese cennette ne büyük mükafatlarla karşılaşacaklar.