wmaraci reklam
lidertakipci

Bu Sene En Çok Hangi Takım Bomba Transfer Yapar ?

14 Mesajlar 1.921 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AliAkan AliAkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 31.10.2012
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Webmaster
    • Konum Adana
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 349
    • Beğeniler 8 / 44
    • Ticaret 19, (%100)
    Serdar adalı başkan olursa yıldızlar topluluğu kurulur Beşiktaş'ta.

wmaraci
    reklam

Criweb Criweb WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 17.04.2013
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek webmaster
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 185
    • Beğeniler 24 / 48
    • Ticaret 2, (%100)
    Galatasaray güzel transferlere imza atarken fenerbahçe sessiz kalabildi sadece, tabi bunun altında fenerbahçenin şike sürecinden aldığı darbe uefanın uyguladığı haksız tavır vs vs. Fenerbahçe toparlanabilirse ki bence toparlanmalı bu sezon başkan da bunun farkında, bir kaç yıl öncesinde ki gibi Fenerbahçe yıldız transferleri yapan bir takım haline yeniden dönüşebilir. Gs bahsettiğim 2 yıllık çöküş sürecinden haklı olarak yararlanmayı bildi. Lakin şunu hatırlatmak isterim fenerbahçe bir kaç yıl öncelerine kadar yıldız transferlerinde adından sürekli bahsettirirken malum takımların adı duyulmuyordu.

Her şey olabilir her takım zor dönemler yaşayabilir gönül ister ki fb güzel transferler yapsın lakin gsde yapsın hatta sadece böyle kalıp la liga ya el clasicoya dönmesin beşiktaşta yapsın bursasıda eskişehiride yapsın ki lig zevkli hale gelsin bizde gerçek futbol nasıl olur onu görelim.Artık ne futbolcular ne taraftarlar maç seçebilecek halde olmasın taraftar her maçı yüreğiyle izlesin oyuncu her maçı formasında bulunan renkleri arması için oynasın.

Son olarak benim favorim ve gönlümün istediği uğruna herşeyi feda edebileceğim Fenerbahçem'dir lakin dediğim gibi her takım yapsın ki ligin zevki çıksın biraz uzun oldu kbakmayın.

Ugurcan Ugurcan , Kullanıcı
    • Üyelik 11.12.2011
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad U** K**
    • Mesajlar 938
    • Beğeniler 13 / 213
    • Ticaret 4, (%100)
    Galatasaray şu burağı bi satsaydı hayırlısıyla ondan sonra transferde çağ açar :)

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 12.02.2012
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek Grafiker
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad C** Ş**
    • Mesajlar 1930
    • Beğeniler 1527 / 1150
    • Ticaret 25, (%100)
    En bomba transferler yine Galatasaraydan gelecek , sebebi çok aşırı kazanç ve doğru orantılı bütçe ayrılması . Kaldı ki şampiyonlar liginde bu sene hedef daha ilerisi ve kadroyu Süper Ligden çok şl göre oluşturmamız gerekecek.

Alper olayında 5-6m eurolardan alınsaydı bizim için (Galatasaray) iyi olurdu fakat 10 11m euro seviyelerinde zaten çok daha iyi oyuncular alınır Türk olmasından başka bi artısı yoktu bu kadar paralara satılmasının sebebi de yabancı kontenjanıdır yoksa star bir oyuncu dğeil o kapasitede de değil . Kötü oyuncu demiyorum fakat bir yıldız değil o paralara yıldız alınır.

Galatasaray sadece alış olarak değil satış olarak da büyük süprizler yapabilir rakiplerine göre en büyük avantajı da bütçe+ satış geliri potansiyeli.

Ben Fenerbahçeden de büyük transfer bombaları bekliyorum. Geçen sene büyük hayal kırıklığı meydana geldi . Taraftarı da yayıncıyı da memnun etmesi için iyi transferler yapacaktır bir de Aziz inadı faktörü var gerekirse bütçede risk oluşturur ama transfer yapar diye düşünüyorum.

wmaraci
    wmaraci
    wmaraci
    Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al