Öncelikle, dosya yüklemek için üyeliğin zorunluluğunu kaldırmalısın. Üye olmayanlar 10 MB üye olanlar 20 MB yükleyebilsin gibi bir sınırlama getirirsen zaten kalıcılar her türlü üyelik açar.
Sitedeki ingilizce kısımları tamamen türkçe yapmalısın (SSS gibi)

Üye Olurken Misafir, Bay, Bayan, Öğrence, Profesyonel ? Bunlardan şahsen bir şey anladığımı söyleyemem :) (Bay - Bayan - Gizli Olabilir diğerleri gereksiz.)

Ayrıca üye olduktan sonra gelen bilgilendirme mesajı çok saçma olmuş (Google Translate ile çevrilmiş gibi duruyor :D )

Sanırım birazda Uploaded.NET / den özenmişsin(hatta kopyalamışsın denebilir :D) siteyi tasarlarken biraz daha geliştirirsen site için gezinmeyi falan biraz rahatlatıp, hızlandırabilirsin. Gezintiyi her sefer sayfa değişme şeklinde değilde kayarak geçiş falan yapabilirsin.

Paylaşmayı düşünürsen seve seve kullanırım yani hız sınırı falan koyabiliyorsak :D

Ayrıca bilmiyorum denemedim ama, kullanıcılara (üyelere) dosya silme linki vermemeli. Panellerinden doğru silebilmeliler.

GENEL OLARAK ÇOK GÜZEL OLMUŞ. BAŞARILAR.

Ek Olarak:

Bilmiyorum bendemi böyle görünüyor fakat yazılar net görünmüyor gibi;
Resim => http://www.imghack.se/100278

(Uploaded ile başın belaya girmesin dikkat et. Clonlamış gibi olmuşsun neredeyse.)