wmaraci reklam
lidertakipci

aramalarda haber siteleri önde

28 Mesajlar 2.839 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SEOExpert SEOExpert Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 2 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

abduko adlı üyeden alıntı

teşekkürler umarım herşey iyi olur böyle giderse herşey kötü olacak google için ben öyle düşünüyorum yandex ise google yetişeceğine eminim.

Yandex Google'a rakip gibi görünüyor fakat aslında değil. Kendi tarayıcısında Google'ın tarayıcısının tasarımını görüyoruz. Hiç iyi gözle bakmıyorum ben Yandex'e.

wmaraci
reklam

abduko abduko Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek makina teknik ressam
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 39 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

SEOExpert adlı üyeden alıntı

Yandex Google'a rakip gibi görünüyor fakat aslında değil. Kendi tarayıcısında Google'ın tarayıcısının tasarımını görüyoruz. Hiç iyi gözle bakmıyorum ben Yandex'e.

şunu da düşünmek gerek çıkalı kaç gün oldu yandex ama reklamlarla falan kendini iyi tanıttı böyle devam ederse google bile geçer gibime geliyor aslında geçmesinide isterim. sadece tarayıcı olarak bakmamak gerek. düşüncelerin için teşekkürler.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Birçok haber sitesi Google News'e kayıtlı olduğundan dolayı üstte çıkıyor. Örneğin Akşam'ın sitesi Google News'e kayıtlı olduğundan dolayı şu şekilde çıkıyor üstte:

adem123 adem123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 10 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
gugıl yakında ilk sayfayı hepsini paralı yaparsa şaşmayın ki en kısa zamanda alt ve üst sayfalarda 6 reklam gösterecek yani sayfanın altında 6 üstünde 6 ve sağda 7 reklam olacak gugıl işi iyice paraya düktü inşallah bu gidişle batar gider

Pr 4 - (3) adet sitede ücretsiz tanıtım yazısı

http://goo.gl/ZhW1nH
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 39 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

adem123 adlı üyeden alıntı

gugıl yakında ilk sayfayı hepsini paralı yaparsa şaşmayın ki en kısa zamanda alt ve üst sayfalarda 6 reklam gösterecek yani sayfanın altında 6 üstünde 6 ve sağda 7 reklam olacak gugıl işi iyice paraya düktü inşallah bu gidişle batar gider

kesinlikle katılıyorum google aynen şöyle düşünüyor lan ben bunları nasıl olsa iyice kendime alıştırdım etrafına bakıyor google gibi arama motoruda yok artık adamlar her işi paraya dökecek gibime geliyor katılıyorum sana.

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

kesinlikle katılıyorum google aynen şöyle düşünüyor lan ben bunları nasıl olsa iyice kendime alıştırdım etrafına bakıyor google gibi arama motoruda yok artık adamlar her işi paraya dökecek gibime geliyor katılıyorum sana.

Al sana kendi ipini çeken idamlık mahkum :)

• Üyelik 18.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 39 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

Freezby adlı üyeden alıntı

Al sana kendi ipini çeken idamlık mahkum :)

ama öyle değilmi artık teyzelerin amcaların ağzında bile var google bizim iş yerindeki adamlar bile google amcaya soralım diyorlar hemen bi tartışma olduğunda sonucu hep böyle google amcaya soralım diyorlar :D

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

ama öyle değilmi artık teyzelerin amcaların ağzında bile var google bizim iş yerindeki adamlar bile google amcaya soralım diyorlar hemen bi tartışma olduğunda sonucu hep böyle google amcaya soralım diyorlar :D

Yandexde Dayı hala vs bişi olsa bi ad takılsa onada derler. Alışmış kudurmuştan beterdir, Google sadece alışılmışlık başka birşey değil.

Sizinkiler yine iyi, bizim burada adamlar google'ı açmak için bile Google'ı açıyor :)

Türkiyede internetin var olup olmadığını anlamaktır ''Google açılmıyor'' terimi. Müşteri hizmetlerini arayıp abi abla internetim yok google açılmıyor diyen çok gördüm ben :)
abduko

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 39 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

Freezby adlı üyeden alıntı

Yandexde Dayı hala vs bişi olsa bi ad takılsa onada derler. Alışmış kudurmuştan beterdir, Google sadece alışılmışlık başka birşey değil.

Sizinkiler yine iyi, bizim burada adamlar google'ı açmak için bile Google'ı açıyor :)

Türkiyede internetin var olup olmadığını anlamaktır ''Google açılmıyor'' terimi. Müşteri hizmetlerini arayıp abi abla internetim yok google açılmıyor diyen çok gördüm ben :)

güzel özetledin :)

adem123 adem123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 10 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

geçen altılı ganyan ile yazı yazdım hep haber siteleri alt alta çıktı :D trafik cezaları yazdım gene bir kaç haber sitesi gördüm önceden pek görmezdim o yüzden merak ettim ama google hiç iyiye gitmiyor arkadaşlar ben hiç mi hiç memnun değilim.

Ek Olarak: en güzel siteler yaz gene haber siteleri önde :D

gugıl şu an çok hasta hemde ağır hasta inşallah geberir gider bizde adam akkıllı bir arama motoru kullanırız enazında hep bana hep bana demiyen bir arama motoru çıkar ortaya :)
abduko

kişi bu mesajı beğendi.

Pr 4 - (3) adet sitede ücretsiz tanıtım yazısı

http://goo.gl/ZhW1nH
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al