wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemin Son Halii Bu... Yetti Garii

14 Mesajlar 1.416 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yorumex yorumex Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 32 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
:) arkadaşlar bayağı değişiklikten forum sitem temasıla istediğim kıvama geldi şimdi iş konu yerleştirmeye kaldı... fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim teşekkürler

www.arastirnet.com

wmaraci
reklam

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
Temanızı şahsen beğenmedim. Uzun vadeli iş yapacak bir tema değil. Google dan gelen ziyaretçi, içerikten faydalanır faydalanmaz, forumunuzu terk edecektir. En fazla 2-3 konu bakılır çıkılır. Bu kişisel görüşümdür, tecrübemle de sabittir. Uzun vadede bu temayla devam ettiğiniz vakit, sonucun bu şekilde olduğunu siz de göreceksiniz.

Kolay gelsin.

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 32 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

keremsamet adlı üyeden alıntı

Temanızı şahsen beğenmedim. Uzun vadeli iş yapacak bir tema değil. Google dan gelen ziyaretçi, içerikten faydalanır faydalanmaz, forumunuzu terk edecektir. En fazla 2-3 konu bakılır çıkılır. Bu kişisel görüşümdür, tecrübemle de sabittir. Uzun vadede bu temayla devam ettiğiniz vakit, sonucun bu şekilde olduğunu siz de göreceksiniz.

Kolay gelsin.

hocam öncelikle teşekkür ederim anladım sizi peki bana sizin söylediklerinizin tersi bir tema gösterirmisiniz merak ettimde tercihinizi

BurakC BurakC Dirilis.org Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 865
  • Beğeniler 0 / 145
  • Ticaret 8, (%100)
Bence gayet hoş görünüyor yalnız on-off ları biraz küçültürseniz daha iyi olur :) paylasmayı düşünüyormusunuz ?

Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
Hak bela vermez kul azmadıkça...
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
Tercih değil, forum kategorisinde başarılı olmak için profesyonel bir tasarıma ihtiyacınız var. En basiti, o kadar paylaşım butonunu wmaracı yerleştirmiş olsa, profesyonel bir çalışma olur muydu? Sade, gözü yormayan renk ve kolonlar, çizgiler... vs vs. Yüksek kalite projelere ulaşmak adına kendinizi geliştirmek istiyorsanız ideal. Ama bu haliyle amatör bir tasarım olduğunu düşünüyorum. Başlangıç seviyesinde hissi veriyor. Özetle ben beğenmedim. Daha çok geliştirilmesi gerekiyor. Bunu da tecrübe edinmeniz için zamana ihtiyacınız var.

Kolay gelsin.

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 32 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

BurakC adlı üyeden alıntı

Bence gayet hoş görünüyor yalnız on-off ları biraz küçültürseniz daha iyi olur :) paylasmayı düşünüyormusunuz ?

teşekkür ederim arkadaşım bikaç eksiği kaldı onlarıda hallediyim paylaşırım sorun değil pm atarım sana

BurakC BurakC Dirilis.org Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 865
  • Beğeniler 0 / 145
  • Ticaret 8, (%100)
Dzinerstudio temaları gibi kullanıslı ve hoş görünüyor unutmassan sevinirim :) ısrar ediyorum :) takıldığın bi yer olursa yardım edebilirim forever smf :)

Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
Hak bela vermez kul azmadıkça...

rioo rioo Kripto Sevenler Derneği Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Otomasyon
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 38 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
Gayet güzel ve özgün ;)

İmza yok.

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 32 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

keremsamet adlı üyeden alıntı

Tercih değil, forum kategorisinde başarılı olmak için profesyonel bir tasarıma ihtiyacınız var. En basiti, o kadar paylaşım butonunu wmaracı yerleştirmiş olsa, profesyonel bir çalışma olur muydu? Sade, gözü yormayan renk ve kolonlar, çizgiler... vs vs. Yüksek kalite projelere ulaşmak adına kendinizi geliştirmek istiyorsanız ideal. Ama bu haliyle amatör bir tasarım olduğunu düşünüyorum. Başlangıç seviyesinde hissi veriyor. Özetle ben beğenmedim. Daha çok geliştirilmesi gerekiyor. Bunu da tecrübe edinmeniz için zamana ihtiyacınız var.

Kolay gelsin.

hocam bence smf, php, mybb temalarının hiçbiri profösyönelliğe yakın değil hepsi basit... vbulletin kullanmadım ama türkiyenin en iyi forumlarından biri olan (wmaracinı beğeniyorum ) yalan değil, ama frmtr webmastersitesi donanımforum gibi sitelerin temalarını gördükten sonra vbulletinede hevesim kalmadı resmen rezalet karmaşıklık önde gidiyo buda benim görüşüm... peki siz ne kullanmayı tavsiye edersiniz onu merak ettim doğrusu. teşekkürler

Ek Olarak: ayrıcam ben saydıklarımı begenmememe rağmen ihtiyaç duyduğum konulara bakarak çok vakit geçiriyorsam demekki tema çokda önemli değil önemli olan içerik :)

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

yorumex adlı üyeden alıntı

fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim teşekkürler

demiştin, konuyu gördüm, fikirlerimi 2 cevap yorumuyla belirttim. Bu saatten sonra tecrübe edinmek üzere, zamanla yarışacaksın yorumex. Eleştiri gibi görünse de, ben kemik ziyaretçiye ulaşabileceğini sanmıyorum. Bana olan sorunun cevabını da uzman bir webmaster ile görüşmelisin.

Başarılar dilerim. Kolay gelsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al