blueffect adlı üyeden alıntı

1. Google'dan kontrol ettim index'iniz 2900, 1400 değil
2. Saldırıdan sonra filmleriniz neden silindi ? saldıran DDOS saldırısı yaptı diye tahmin ediyorum muhtemelen.
3. Neden uzun bir süre güncelleme yapamadınız anlamadım?
4. PageRank değeriniz zaten hiç yok neyin etkilenmesinden bahsediyorsunuz ?
5. 3 aylık bir site için bu kadar endişelenmeyin bence

6. Saldırı aldım diyerek sitenizi tanıtıyor olabilir misiniz, eğer öyleyse hiç etik değil, eğer değilse sorunuzla sitenizin durumu hiç uyuşmuyor.

Wm aracından değilde googleden bakarsan gerçek ındexi gorebılırsın kardeşim.eskı ındexım evet 2900 dü saldırıdan sonra azaldı.site:www.beyaz-perde.net googleye yazıp gorebılırsın.
2.ddos saldırısı evet neden sılındı dersenız xml dışa aktarım dosyalarında sorun çıktı 200 film gozukmedı
3.Çünkü admın panelıne gırış yapamadım girdiğim an beyaz ekran gelıyordu.
4.Yükselmesini umut edıyordum.
5.Ben işimi en iyisini yapmaya çalışırım kardeşim o yuzden

Ek Olarak: arkadaşlar saldırı geldığı zaman 200 tane filmim silindi örneğin dağ filmi sinema çekimi izle de 1. sıradaydım suan yok çünkü siteden film silindi 2 hafta yükleyemedım daha yenı yukledım filmi indexler gitti yani 200 filmin indexi.benım merak ettiğim güzel bir hit yakalamıştım günde 3 bin tekıl ile ve pagerank artacağını düşündüm bu saldırı artmasında rol oynarmı onu merak ediyorum ?

Ek Olarak:

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Hocam saldırı ne zaman oldu.İndexler hemen silinmez saldırıldığı gibi.

2 hafta oldu hocam 700 film vardı 500 tanesını kurtarabıldım.AYRICA reklam yaptığımı düşünenler dün gece filmlerin resimlerını yuklemeye başladım hala daha yuklemedığım 300 e yakın fılm resımsız sıtede 10 sanıye bakarsa rahat bir şekilde anlaşılacak zaten eskı filmlere bakarsa