wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni Blogum İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

5 Mesajlar 858 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar, yeni bir anime (çizgi dizi) blogu oluşturdum 1 kaç ay oludu açalı tam olarak zamanı bilmiyorum (: Günlük birkaç konu girmekteyim ve pazar günleri animenin yeni bölümü çıktıgı için günlük tık sayım 1000'i buluyor .. Hatta o konu geçen hafta ayın 9u yani, 900 tık aldı ..
1. Bu iyi birşeymi yeni bir blog için ?
2. Şablona şunu ekledim, iyi mi yaptım ?

3. Ayarlar > Arama Tercihleri bölümündeki Meta etiketler - açıklama bölümüne şunları girdim, dogrumudur ?
one piece, one piece izle, one piece 720p izle, one piece hakkında herşey, one piece sbs, one piece karakter tanıtımı,
4. Ping-o-matic adlı siteye hiç pingletmedim sitemi, iyi mi yapıyorum kötümü ? Ve yapılması gereken başka seo ayarları varmı onuda bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

wmaraci
reklam

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
İlk etapta en önemlisi az ve öz anahtar kelime ile, çok backlink kasmadan siteyi güncelleyecek içerik girmektir. Yazma bölümünde pingleme servislerini işleyerek ve sitemap oluşturarak her yeni yazıda arama motorlarını haberdar edersiniz ama size tavsiyem 3 ay sonra yazma gücünüz düşecekse şimdiden bu sayıyı çok yukarlarda tutmayın. 1 Yazı ile başlayacaksanız 1 yazı ile devam edin. Konuya bakılacak olursa zaten daha fazlasıda mümkün gibi durmuyor. Başarılar.

• Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)

omerknet adlı üyeden alıntı

İlk etapta en önemlisi az ve öz anahtar kelime ile, çok backlink kasmadan siteyi güncelleyecek içerik girmektir. Yazma bölümünde pingleme servislerini işleyerek ve sitemap oluşturarak her yeni yazıda arama motorlarını haberdar edersiniz ama size tavsiyem 3 ay sonra yazma gücünüz düşecekse şimdiden bu sayıyı çok yukarlarda tutmayın. 1 Yazı ile başlayacaksanız 1 yazı ile devam edin. Konuya bakılacak olursa zaten daha fazlasıda mümkün gibi durmuyor. Başarılar.

Yeniden site haritası gönderdim ayrıca animede herzaman yeni karakterler çıkıyor onların analizi, tanıtımları falan yapılıyor, elimden geldiğince güncel tutmaya çalışıyorum..

Bana anahtar kelimenin açılımı yaparmısınız ? Nasıl yapılır vs?

polathinyo polathinyo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO | Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 43 / 37
  • Ticaret 58, (%97)
One Piece'i çok severim ve takipçisiyim.
İlk başlangıç olarak yapman gereken girebildiğin kadar japonca one piece sitesinden Türkçe'ye çevirerek özgün haber ve makaleler yayınlaman.
Sitenin keywords, meta tag vs. onları da düzgün ayarlaman lazım, siten yeni olduğu için backlink vs. çok fazla bunlara takılma daha.
En önemlisi fansubları düzgün ve her pazar, diğer sitelerden erken çıkarabilirsen zaten siten zamanla tutulacaktır.
Sakın 1-2 ay kimse gelmiyor falan diye işi bırakma, devam et sonuçlarını kesinlikle alacaksındır.

Başarılar dilerim, nakama! :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)

polathinyo adlı üyeden alıntı

One Piece'i çok severim ve takipçisiyim.
İlk başlangıç olarak yapman gereken girebildiğin kadar japonca one piece sitesinden Türkçe'ye çevirerek özgün haber ve makaleler yayınlaman.
Sitenin keywords, meta tag vs. onları da düzgün ayarlaman lazım, siten yeni olduğu için backlink vs. çok fazla bunlara takılma daha.
En önemlisi fansubları düzgün ve her pazar, diğer sitelerden erken çıkarabilirsen zaten siten zamanla tutulacaktır.
Sakın 1-2 ay kimse gelmiyor falan diye işi bırakma, devam et sonuçlarını kesinlikle alacaksındır.

Başarılar dilerim, nakama! :)

Hey ossan ! Yorumun için teşekkür ederim :D
Şuanda 1k hit var .. Altyazı çeviremediğim için Dizifa'yı bekliyorum ve hemen ardından bende encode edip uplayıp siteye ekliyorum, One Piece Hakkında Herşey burada olacak :) Takip etmeyi unutmayın :)
polathinyo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al