Sitelerinize Organik Hit Çekin.

43 Mesajlar 5.544 Okunma
smmexpress

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
Bende pm alıyım hocam.

wmaraci
reklam

WampiR WampiR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 521 / 68
  • Ticaret 17, (%100)
pm alabilir miyim?

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

BoranKARADENIZ adlı üyeden alıntı

Demekki kalmış hocam :) halen kullananlar var ayrıca bu yeni bir sistem.

Nasıl yeni bir sistem ? Önce açıklayın. Yani forumdakileri anlamıyorum siteye yararı olsaydı böyle sistemlerin link kasmak yerine böyle sistemler yapardık ama işte. Umut fakirin ekmeği.

HasanEksi HasanEksi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)
Pm ala bilir miyim ?

wmaraci
wmaraci

BoranKARADENIZ BoranKARADENIZ Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Nasıl yeni bir sistem ? Önce açıklayın. Yani forumdakileri anlamıyorum siteye yararı olsaydı böyle sistemlerin link kasmak yerine böyle sistemler yapardık ama işte. Umut fakirin ekmeği.

Hocam istiyorsanız link atayım bakın. Link kasmak falan ne alaka anlamıyorum konuyu baltalamayın lütfen beğenirsiniz beğenmezsiniz olumlu olumsuz yorum yaparsınız başkasının işine yarar belki sizin işinize yaramayan. Bundan sonra ki olumsuz tüm yorumları yöneticilere report edeceğim.

Ek Olarak: Pm'ler gönderilmiştir.

• Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

Hocam istiyorsanız link atayım bakın. Link kasmak falan ne alaka anlamıyorum konuyu baltalamayın lütfen beğenirsiniz beğenmezsiniz olumlu olumsuz yorum yaparsınız başkasının işine yarar belki sizin işinize yaramayan. Bundan sonra ki olumsuz tüm yorumları yöneticilere report edeceğim.

Hocam edin rahat olun. Ben forumdakileri bilgilendirmek istiyorum. Böyle sistemlerin sadece site sahibine yararı var. Ben baltalamıyorum, konu ticaret konusu değil aşağılayıcı kelimeler kullanmadıgım sürece birşey yapamazsınız. Yani bu işin yenisi yok millete farklı birşey olarak aktarmayın.

• Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam edin rahat olun. Ben forumdakileri bilgilendirmek istiyorum. Böyle sistemlerin sadece site sahibine yararı var. Ben baltalamıyorum, konu ticaret konusu değil aşağılayıcı kelimeler kullanmadıgım sürece birşey yapamazsınız. Yani bu işin yenisi yok millete farklı birşey olarak aktarmayın.

Kimseye farklı birşey olarak aktarmak niyetinde değilim. Sistemi ben kullanıyorum belki bazı arkadaşlarımızında işine yarar diye site açık adresi vermeden PM ile yolluyorum. Ben şuana kadar hiç bir zararını görmedim sistemin seo çalışması yapan bir firmanın kurduğu alexa değerlerini etkileyen faydalı bir sistem olarak görüyorum ben. Ayrıca ben size kötü bir cümle kullanıdınız diye bir iddada kullanmadım ticaret konusu olmasa dahi yararlanmak isteyen insanlar farklı algılayacaklardır.

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Pm gelmedi bekliyorum...

• Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

Kimseye farklı birşey olarak aktarmak niyetinde değilim. Sistemi ben kullanıyorum belki bazı arkadaşlarımızında işine yarar diye site açık adresi vermeden PM ile yolluyorum. Ben şuana kadar hiç bir zararını görmedim sistemin seo çalışması yapan bir firmanın kurduğu alexa değerlerini etkileyen faydalı bir sistem olarak görüyorum ben. Ayrıca ben size kötü bir cümle kullanıdınız diye bir iddada kullanmadım ticaret konusu olmasa dahi yararlanmak isteyen insanlar farklı algılayacaklardır.

Zaten yararlanmak isteyenlerin farklı algılaması için konusuyorum. Siz şikayet edin. Konuyu uzatmaya gerek yok. Bu sistemler tamamen yalan. Kimseye yararı yok. Kolay gelsin.

• Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Onur Batur adlı üyeden alıntı

Pm gelmedi bekliyorum...

Gecikmeden dolayı özür dilerim hocam atlamış olabilirim pm yollandı. İyi günlerde kullanın.

Ek Olarak:

Zaten yararlanmak isteyenlerin farklı algılaması için konusuyorum. Siz şikayet edin. Konuyu uzatmaya gerek yok. Bu sistemler tamamen yalan. Kimseye yararı yok. Kolay gelsin.

Yalan veya doğru herkes kendi işinde hocam ilginizden dolayı teşekkürler iyi günler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al