wmaraci reklam

Parasız Web Sayfası Nasıl Tanıtılır

10 Mesajlar 3.631 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

muratbaloglu muratbaloglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek tasarım ve programlama
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 24 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bütçe olmadan para bul harcamadan web sayfaları nasıl tanıtılır?
Her kez google reklam vereceksin facebook a reklam vereceksin diyor eee başka ne yapsakda para vermeden tanıtsak?
Benim http://www.muratoyun.com diye bir oyun sitem var tanıtım için önce facebook da bir sayfa oluşturdum Facebook Sayfası sadece 10-15 beğeni oldu sonra bir blog sayfası oluşturdum hemen hemen gerkezin bi gmail adresi var çok basit blog oluşturmak Murat Oyun Blog 100-150 kişi de ordan geldi.
Bu gün twitter açtım @MuratOyunCom oradan daha bi takipçim olmadı ama yakında 50-100 kişi takip eder diye düşünüyorum
mail hesabımda ki her keze siteme girmelerini facebok adresimi beğenmelerini bloguma yorum yazmalarını ve twitter takipçisi olmaları için mail gönderdim öylede 50-60 kişi oldu demek ki bir siteyi sosyal ağlarda bloglarda tanıtmak masraf olmuyormuş.
En güzeli artık siteme beğen butonu da ekledim siteye giren diğer kullanıcılarda artık kendi kendilerine beğen yapabilecek başka fikirleri olan arkadaşlar varsa önerilerini bekliyorum.

wmaraci
reklam

interplus interplus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 40 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Binlerce oyun sitelerinin arasında, sitenizi bu şekilde tanıtıp sıyrılmayı düşünürseniz hayal kırıklığı yaşarsınız.
SafakCALiSKAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 24 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

interplus adlı üyeden alıntı

Binlerce oyun sitelerinin arasında, sitenizi bu şekilde tanıtıp sıyrılmayı düşünürseniz hayal kırıklığı yaşarsınız.

Aslında oyun sitesi olarak düşünmek yanlış bence her sitede tanıtım için aynı yollar izleniyor sosyal medya tanıtım mesajları forumlar örneğin sen bile artık muratoyun.com duymuş oldun. Sadece basit adımlarla web sayfası tanıtmaya başlamak bir çok kişinin öğrenmek istediği bir konu ben amatörce başlayan her kez için fikir vermek istedim backlink satın almak, google adword hesap açmak facebook üçretli tanıtımlar, banner reklamları,seo firmaları veya ücretli toplu mail gönderen firmalar bunlar profesyonel alanlar ben kendi sitem de bunların çoğunu yaptım ama böyle bir profesyonellik binlerce liraya geliyor şimdi bunların dışında bir önerin varsa dinliyoruz ama bu yaptıkların işe yaramaz gibi bir izlenim oluşturmasak daha güzel olur.
ByPowerfuL

kişi bu mesajı beğendi.

interplus interplus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 40 / 21
  • Ticaret 1, (%100)

muratbaloglu adlı üyeden alıntı

Aslında oyun sitesi olarak düşünmek yanlış bence her sitede tanıtım için aynı yollar izleniyor sosyal medya tanıtım mesajları forumlar örneğin sen bile artık muratoyun.com duymuş oldun. Sadece basit adımlarla web sayfası tanıtmaya başlamak bir çok kişinin öğrenmek istediği bir konu ben amatörce başlayan her kez için fikir vermek istedim backlink satın almak, google adword hesap açmak facebook üçretli tanıtımlar, banner reklamları,seo firmaları veya ücretli toplu mail gönderen firmalar bunlar profesyonel alanlar ben kendi sitem de bunların çoğunu yaptım ama böyle bir profesyonellik binlerce liraya geliyor şimdi bunların dışında bir önerin varsa dinliyoruz ama bu yaptıkların işe yaramaz gibi bir izlenim oluşturmasak daha güzel olur.

Ben bu yaptıkların işe yaramaz bu şekilde tanıtamazsınız diye bir cümle sarfetmedim demek istediğim oyun sitelerinin yoğun olduğu, rakipleriniz ciddi ve bol olduğu bir sektörde bu şekilde onları geçmeyi düşünürseniz hayal kırıklığı yaşarsınız, eğer öyle bir hedefiniz yoksa hedefinize göre bir tanıtımdır bu zaten.
muratbaloglu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

MaskedSouL MaskedSouL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Benimde film sitem var ve reklama ayırdıgım bütçe biraz kısıtlı. Zamanında buna benzer bir konu açmıştım ve birşey öğredindim. Az kişi gelir vs. diye düşünmemek lazım sosyal medyayı'da iyi kullanırsan zamanla artar. Herşeyin başı " SABIR " :)
muratbaloglu

kişi bu mesajı beğendi.

Ladone Ladone Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek pazarlama - tercüman
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 116 / 34
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam 100-150 tane site tanıtımına izin veren forum ayıkla.
1 Adet site tanıtım yazısı yaz 200 kelimeden.
Anahtar kelimelerine linkle siteni.
Sonra o 100-150 forumda siteni bir güzel tanıt.

Yararı olur :)
MaskedSouL muratbaloglu Muntazam

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 24 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Ladone adlı üyeden alıntı

Hocam 100-150 tane site tanıtımına izin veren forum ayıkla.
1 Adet site tanıtım yazısı yaz 200 kelimeden.
Anahtar kelimelerine linkle siteni.
Sonra o 100-150 forumda siteni bir güzel tanıt.

Yararı olur :)

Evet buda güzel fikir yalnız doğrumu bilmiyorum çok fazla link verirsen web sayfan panlanır manlanır spam gibi bir şey olur diyorlar var mı öyle bir şey? önerdiğin forum siteleri varmı?

Ladone Ladone Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek pazarlama - tercüman
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 116 / 34
  • Ticaret 12, (%100)

muratbaloglu adlı üyeden alıntı

Evet buda güzel fikir yalnız doğrumu bilmiyorum çok fazla link verirsen web sayfan panlanır manlanır spam gibi bir şey olur diyorlar var mı öyle bir şey? önerdiğin forum siteleri varmı?

"Doğallık" dedikleri bir şey var. İşte bunu bozmamak adına fazla linke lüzum yok. :)
muratbaloglu

kişi bu mesajı beğendi.

Dervis Dervis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Aynı tanıtım yazısını 100lerce forum sitesine copy-paste yapmanın faydadan çok zararı var bence... Üşenmeden her birine özgün tanıtımlar yapmalı...
Ladone muratbaloglu Trakonya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 24 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
http://www.muratoyun.com için forum dışında tanıtım ilgili yeni bir yöntem daha buldum youtube da video kanalı açıyorum böylece az bile olsa kullanıcı çekebileceğimi düşünüyorum...

KISACA TOPARLARSAK
1.Facebook sayfası oluşturmak
2.Blog oluşturmak
3.twitter açmak
4.Mail listesi yapmak ve mail göndermek
5.Forum sitelerin de web sayfası hakkında konu açmak
6.Youtube kanal oluşturmak

BUNLAR DIŞINDA AKLINIZA GELEN BİR ŞEY VARMI ARKADAŞ

Ek Olarak: Bunca uğraştan sonra sitem 1k hit görmeye başladı arkadaşlar linkedin den de bi hesap almayı düşünüyorum tanıtım için ama çok bi anlamsız geliyor :)

bir de gezginler.net sitemi ekledim ücretsiz ve faydalı oldacağını düşünüyorum böyle site ekleyabileceğim bildiğiniz yerler varmı arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al