wmaraci reklam
lidertakipci

Haftalık Ödeme Kanıtlı Yüksek Kazanç (Yetişkin&Normal Siteler için)

8 Mesajlar 8.826 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Biyorum Biyorum 4ukj46k46uk Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yjkj46j
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 25 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar size anlatacagım site ile yeni tanıştım 3 haftalık test etmemle birlikte bol kazancı sizlere anlatacagım,Güven ile referans verdigim ilk ve tek konudur lütfen baştan sona okuyalım...

Bırakın Siteleriniz para yapsın , normal blog yada yetişkin içerik sahipleri bu işe çooook sevinecek.

Adsensem olmadıgı için zaman içerisinde farklı yollar denedim Türk yabancı pts ,ptc ,ptp bir süre maceram oldu ama bu denedigim sistem kadar kazandıranı görmedim.

Sistemden de bahsedeyim ,

Ülke ip'lerine göre kazanç saglıyorsunuz, 1k TR hit'e min günlük 3 ile 6 dolar arası kazanç saglıyorsunuz

Ödemeler her pazartesi paypal ,paxum ,redpass yada banka hesabınıza transfer ediliyor.

Bunların yanında isterseniz istediginiz ülkeden kazandıgınız paraları ziyaretci olarak çekebilir yada reklamlarınızı tıklama bazlı onbinlerce sitede gösterebilirsiniz...

Güven ve tecrübe çok önemli oldugu için ister normal sitelerinizde ''Mobile Traffic'' kullanarak 1 haftada domain ,hosting vb ,isterseniz yetişkin içerikli sitelerinizde tıklama bazlı reklamları göstererek sizleride memnun edicek derecede para kazanmaya başlıyabilirsiniz.

Publishers kısmından anında onay beklemeden site ekleyebilir , envayi çeşit reklam alanı yaratıp çerceve renk kenar kafanıza göre belirledikten sonra kodunuzu sitenize ekleyip yüksek kazanç elde edebilirsiniz.Normal Blog Sahipleri Yüksek KAzanç için sadece Mobile Reklam Secenegini eklemeliler.

Bir diger süper olaysa trade bölümünde sistemin sizin sitenizden gösterimlerini trade bölümünde reklam kazancı olarak belirlemesi günlük dilimler ile sizlere göstermesidir.Bunuda Publisher/Plugs bölümümüze girerek kendi thumb reklamımızı ekleyip kazançlarımıza hiç birşey olmadan farklı sitelerde reklamlarımızı yayınlamamızı saglıyor.Ve bir sürü özellik...

Kazançlar hergün 12:30 da bir önceki günün hesabı panele yansıyarak gerçekleşiyor. Şimdi de ödemeleri görelim,

Görüldügü gibi 2. ödeme bugün hesaba geçicek dün panele yansıdı.

paypal ödemesi,

Site hit bilgileri ,

Türk sitelerinden malesef lira bazlı çok az kazanırken neden dolar bazlı kazanmayayım? sayımlarıda tıklama oranlarıda gayet memnun edici...

Bu Ayın Kazanç Tablosu

2. Ödeme Bugün Geldi

Paypaldan Bankaya Transfer 4 gün içerisinde Gerçekleşti

Buda Diger Bir Forumda Beni plugrush kullanmaya ikna eden arkadaşın kazancı

Fazla afili yazamam konuşamam güven herşeydir , bugünden itibaren tüm sitelerime ekliyecegim.Normal blog sahipleri ''Mobile'' reklam ekleyip süper kazançlar elde edebilir yetişkin site sahipleride tıklama bazlı mükemmmel kazançlar elde edebilir.Deneyin farkı göreceksiniz...

Refimden üye ol hepberaber kazanalım refsiz üye ol :) refimden üye olanlar id'leri ile pm atarsa yerleşim/kazanç hakkında daha fazla yardımcı olabilirim.Ayrıca sistem ile ilgili tüm sorularınızı pm olarak atabilirsiniz.

wmaraci
reklam

PanDooRa PanDooRa WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 25.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 144 / 50
  • Ticaret 14, (%100)
Reklamlar banner şeklinde mi yoksa pop-up vs. tarzı mı?

• Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yjkj46j
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 25 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

PanDooRa adlı üyeden alıntı

Reklamlar banner şeklinde mi yoksa pop-up vs. tarzı mı?

banner ,pop ,redirect ,slider ... anvayi çeşit yaratabilirsiniz , normal blog sahipleri de mobile reklamrı kullanmaya başlayabilir.

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
Adult Traffic Program :D Başka türlü bu kadar yüksek getiri nerden gelir ki zaten.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yjkj46j
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 25 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

keremsamet adlı üyeden alıntı

Adult Traffic Program :D Başka türlü bu kadar yüksek getiri nerden gelir ki zaten.

aynen lakin normal siteler içinde mobile reklam türü var ziyaretcilerinizi rahatsız etmeden kullanabilirsiniz.

not: lütfen plugrush id niz ile takıldıgınız yerde pm atın gün içerisinde size maximum kazancı saglıyacak bilgiler ile dönerim sizlere.

iyi kazançlar.

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

Biyorum adlı üyeden alıntı

aynen lakin normal siteler içinde mobile reklam türü var ziyaretcilerinizi rahatsız etmeden kullanabilirsiniz.

not: lütfen plugrush id niz ile takıldıgınız yerde pm atın gün içerisinde size maximum kazancı saglıyacak bilgiler ile dönerim sizlere.

iyi kazançlar.

Rahatsız etme boyutu nedir? Örnek olarak reklamların bulundugu bir web sitenizi pm atarsanız :D fikir sahibi olmuş oluruz. Bu haliyle siteyi incelediğimde, çok sakat konular sanki :rolleyes:

• Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yjkj46j
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 25 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

keremsamet adlı üyeden alıntı

Rahatsız etme boyutu nedir? Örnek olarak reklamların bulundugu bir web sitenizi pm atarsanız :D fikir sahibi olmuş oluruz. Bu haliyle siteyi incelediğimde, çok sakat konular sanki :rolleyes:

hiç bir sakat durumu yok kesinlikle , mobile reklam sitenize yerleştirdiginizde cinsel içerikten uzak tutarak ziyaretcilerinizi para kazanıyorsunuz hepsi bu.

bunun yanında film vide blog siteleri gibi genel amaçlı kullanılan sitelerinizde de isterseniz reklam oluşturma kısmında deneme yanılma yolu ile plugrashden reklamlarınızı ayarlayabilirsiniz.

bugün organik ve hitleri iyi olan sitelerime yerleştirdim içlerinden 1 tanesine mobile reklamın yanısıra banner ekledim kazançlar iyi lakin ziyaretcilerin tepkilerini bakıp görecegiz.

ve deneme amaçlı zaten bir siteme yerleştirmiştim ödeme+güven konusunda sıkıntı olmadıgından TRdeki arkadaşlarımızda kazansın diye konuyu açtım.

tüm bunların yanında üye olduktan sonra destek ekibine sormak istediklerinizi sorabilirsiniz , çok ilgililer.

bol kazançlar.

Ek Olarak: 2. Ödeme Bugün Geldi

Ek Olarak: paypaldan bankaya havale işlemi 4 gün içerisinde gerçekleşti...

Ek Olarak: Reklam verenler için minimum tutarda ödeme ile Türkiyede gittikce popülerleşen ve günlük gösterim oranları 10 milyonları aşan gösterimlerle reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz....

yayıncılar için ise maximum oranda kazançlar vermeye devam ediyor... plugrush hakkında sorularınızı konu içi yada pm ile sorabilirsiniz...

Kitleservers Kitleservers WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet ve Bilişim hizmetleri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 73 / 26
  • Ticaret 15, (%100)
Bu sitenin reklamlarını ekledim denemek için 36 saat aktif tuttum statics olarak 0 ve kazançda sıfır çözemedim gitti :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al