wmaraci reklam
lidertakipci

Webadam Sınırsız Linux Reseller

22 Mesajlar 3.406 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

Skrtel adlı üyeden alıntı

Sitede yavaşlık sorunu vardı sürekli. Yaklaşık 4 aydır muzaffer bilişim diye bir firmadayım sayfam oldukça hızlı açılıyor. Destek konusunda da oldukça başarılılar. Şu ana kadar tek bir problem oldu, sunucu saldırı aldı onu da kısa sürede hallettiler.

Hım, açıkçası bir çok Netinternet kullanan arkadaşım var ve hemen hemen herkes Radore'den sonra Netinternet'i öneriyor. Çünkü gerçekten kaliteli firma. Ben bugüne kadar bir sorun yaşamadım, yaşayanıda pek görmedim. O yüzden neden memnun kalmadığınızı öğrenmek istedim.

Ama sitedeki yavaşlık konusu sadece almış olduğunuz host hizmetinden kaynaklanmayabilir.

wmaraci
reklam

Skrtel Skrtel ----- Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yunanistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 17 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Sinan adlı üyeden alıntı

Hım, açıkçası bir çok Netinternet kullanan arkadaşım var ve hemen hemen herkes Radore'den sonra Netinternet'i öneriyor. Çünkü gerçekten kaliteli firma. Ben bugüne kadar bir sorun yaşamadım, yaşayanıda pek görmedim. O yüzden neden memnun kalmadığınızı öğrenmek istedim.

Ama sitedeki yavaşlık konusu sadece almış olduğunuz host hizmetinden kaynaklanmayabilir.

Ben de Netinternet'in destek ve hizmetinden oldukça memnundum o sorun dışında. Yoksa oradan ayrılmayı düşünmezdim.

BlacKStorM BlacKStorM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Türkiyeden alacaksanız İlk Önerecegim Yer Özkula Olur.

Fazlası İle Sağlam kesinti vs Hiçbir Şekilde Yaşamazsınız.

Ben 1 Yıl Çalıştım Özkula ile Gayet Anlayışlı ve sağlam insanlar.

Hizmetleride Çok Sağlam.
2. Tercih olarak Netinternet'i tercih edin derim.
netinternet.com.tr
net internette en az özkula kadar sağlam.

Valla bunların dışında Maduriyet yaşadıgım cok firma var.

PHPBOT.NET Haber Botu Servisi

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Zaman zaman bende birçok firma arayışına giriyorum. :) Şuanda turkves ile çalışıyorum yaklaşık 6 aydır. Sorun yaşamadım. Destek taleplerine hızlı geri dönüş sağlıyorlar. Olurda tekrar ilerde firma değişmem gerekirse bu kez DHS'yi deneyeceğim. Uzun zamandır araştırıyorum tek kötü yorum okumadım. Fiyatları da uygun. :)

wmaraci
wmaraci

cotroux cotroux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Şuan Özkula'ya yöneldim. Karıncayı bilen var mı ? :D

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

cotroux adlı üyeden alıntı

Şuan Özkula'ya yöneldim. Karıncayı bilen var mı ? :D

Karıncada iyidir :)

Netinternet ve Ozkula en iyilerden ;)

cotroux cotroux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Bu arada Özkula'nın kampanyaları çok cazip paypalda param olsa direk alırdım valla :D

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Ben speed.net.tr öneririm :) Diğer türk firmalarıyla fazla çalışmam. Bir çoğunu denedim çok berbat. İyileri var ama onlarda paha yada her iyi gibi küçük bir kötü yanları vardır.

Ek Olarak: Ayrıca netinternet galiba yeni tasarıma geçmiş. sadecehostingde iyidir ama pahalı :)

mucoyaho mucoyaho WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bayburt
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
webadamdan uzak durun arkadaş benden demesi. sitene anca bikaç kişi girecekki cpu aşımı olmasın.
adamlar yüzsüzlerde birdaha bizden host almayın dediler. hem suçlu hem güçlü.
WEBADAMDAN UZAK DURUN! VERİLERİMİ DE KAYBETTİM!

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Değerli arkadaşlar, başlıkta yazan bir konuyu açıklığa kavuşturalım, "SINIRSIZ" diye bir şey yoktur. Öncelikli olarak bunu bilmenizi istiyorum, her kimki sınırsız bir paket satıyorsa bu bilgi birikimi olmayan kişileri bir nebze olsun etkilemek ve kafalarında sorun olmayacağı düşüncesini oluşturmak için yapılmış bir hiledir. Hangi hosting firması olursa olsun sınırsız bir hizmet veremez. Bana bir tane örnek verin ve burası veriyor diye yazın 1 dakika içinde hesabı kapatırlar. İçeriye bir video scripti atar ve ardından 10 tane BlueRay DVD yüklerim o sınırsız paket bir anda güme gider. Lütfen bu gibi safsatalara inanmayın.

Sınırsız Hosting, Reseller, Sunucu ve İnternet diye bir şey yoktur. Sadece sizin kullanabileceğiniz oranlardan daha fazla bir alan vererek sizin bu alanı kısa sürede dolduramayacağınızı düşünürler böylece size göre zaten doldurulamayacak olan alan sizin için sınırsızdır. Unutmayın ki bir makine içerisinde klasör kiralıyorsunuz. Bu klasör diğerlerinden çok daha ciddi boyutlarda olursa verilen limiti aşarsa anında devre dışı bırakılır ve verilerinizi de alamayabilirsiniz.

Size saldırı oldu, sırt oldu bilmem ne oldu diyebilirler, halbuki alakası yok, azımı bozmak istemiyorum iyi niyetli olmak adına ama insanları kandırarak ellerindeki 10 20 TL ye bile tenezzür eden firmalar miğdemi bulandırıyor.

Ciddi olan bir firma karakterli olan bir firma gerçek değerleri yazar, ne veriyorsa onu asla olmadık hayali ve insanları kandırmak için girişimlerde bulunmaz. Bulut bilişim dahil olmak üzere her türlü Cloud System belli bir sınıra tabidir, eklenebilir HDD olabilir, Wİn Azure gibi veya Cloud CDN gibi ancak bu sistemlerde dahi belli bir limit hakimdir. Kaldı ki kesinlikle bu kapasitelere ulaşacak bir çalışmanız olduğunu düşünmüyorum zaten bu sistemlerde afaki rakamlardan başlayan fiyatlarla hizmet vermektedir.

Dilerim faydası olur ve sınırsız diye satış yapılan yerlerden değil de Real ve Gerçek olan yerlerden alışveriş yaparak doğru insanların kazanmasını sağlarsınız.

Başarılar

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al