TsMk adlı üyeden alıntı

şimdi brezilya da bizde ki 15 gün öncesine benzer bir durum var yakında brezilya'da da duranadamlar çıkacak sanırım
ehh normal önce etraf yakılıp yıkılıyor, ülke imajı yerle bir ediliyor
sonra da barışçıl duran adam

gelişmekte olan ve 2025 yılında avrupalı devletleri ekonomik olarak sollaması beklenen iki ülke: biri türkiye diğeri brezilya

bakalım bu iki ülke duracak mı))

Yani sizi ve komplo teorileri ile dolu kafalarınızı anlamak mümkün değil. Bak sana ne diyorum. Ben oradaydım. Parkta yattım. Çok samimi olarak söylüyorum bunları. Lütfen bu bir adamın peşine koyun gibi takılıp, siz hariç bütün dünyanın ona karşı olduğunu, komplolar kurduğunu düşünmekten vazgeçin. Sizi yanıltıyor, sizi kışkırtıyor. Ne kapalılara saldırıldı, ne camilerde içki içildi, ne grup sex partileri yapıldı. Oturduk parka, yanımızda getirdiklerimi yedik. Sohbet edip, canlı müzik dinleyip yattık. Bu kadar. Bunların hepsinin videoları internette mevcut. Buna rağmen nasıl oluyor da gerçekleri göremiyorsunuz anlamıyorum. Benim tek derdim var. Ülkede özgürlük olsun. Polisler yoldan geçen insanları dövmesin. Başbakan bana sırf eylem yapıyorum diye hakaret etmesin, edemesin. O partiye oy veren insanlar da liderlerine hayır burada yanlış yapıyorsun diyebilsin. Parti liderleri tanrı olmasın.