spina bifida adlı üyeden alıntı

Bu işler sadece para ile olmaz. Ekibinizin ve sizin bilgi ve tecrübe birikimi önemli. Sitenize ziyarette bulunanların ihtiyaçlarına cevap verebilmebilmeniz birinci derecede önemli. Bütçe 5 bin değil 50 bin bile olsa kopyala yapıştırlarla bir yere varılmaz. Bilgi ve hizmet üretip en güzel şekilde sunmalısınız ki başarılı olabilesiniz. Zaten bu durumda 5 bine de gerek yok. Sıfır maliyetle ama emek vererek, bilgi üretip insanlara hizmet sunarak söylediğiniz rakamı kazanan siteler var. Ben de sitemden sıfır maliyetle emek verip, bilgi üretip insanlara en güzel şekilde sunmaya çalışıp para kazanabiliyorum. %90 özgün içerik ve konusu da spina bifida. Biz sizin hangi konu ya da konularda bilgi ve tecrübe ya da hizmet konularında iyi olduğunuzu ya da olmadığınızı bilemeyiz. Sitenin içeriği ile alakalı olarak bilgi ve tecrübe birikiminiz yoksa 5 bini ziyan etmeyin derim. İnternet çöplük oldu zaten. Ekibinizin yeterli bilgi ve tecrübe birikimi varsa ekonomi, sağlık (genel sağlık değil belli bir hizmet ya da hastalık üzerine), otomasyon, eğitim ve siyaset konularında başarılı ve para kazanabilen siteler yapılabileceği kanaatindeyim. Bütçe çok önemli değil. Bütçe var olan bir siteyi destekleyebilir. Olmazsa olmazlardan değil. Konunuzun içeriğindeki zihniyetle bir yere varılmaz. Sonu hüsran olur.

Kesinlikle katılıyorum tecrübeniz olmadan bir işe girdiğinizde istediğiniz kadar para harcayın çöp olacaktır o site çünkü o konuda insanlara verecek bilgi birikiminiz olmayacak ve makale yazdırıp onları yayınlayacaksınız. Benim önerim beğendiğiniz sektörü araştırın 1 ay kadar temel bilgiler edindikten sonra para harcamadan bir site açıp kendinizi deneyin ve o işte ilerliyorsanız devam edin.
Yada bu kadar zamanım yok diyorsanız aylık getirisi olan doğal spam yapılmamış bir site alın ve onunla devam edin.