wmaraci reklam

Radyo ve Konser Kaydı ! [YARDIM]

4 Mesajlar 706 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam ilk öncelikle herkese merhabalar bu konu bugun ama acil bir şekilde lazım şuan bizim internet üzerinden yayın yapan bir radyomuz var şuan radyonun canlı yayınları Virtual DJ ile yapıyoruz bugun belediye meydanın konser verilecek ve bu konseri radyodan canlı bir şekilde vermek istiyoruz yani kısacası tüm müzik aletleri anfi ye toplanıyor burdaki sesleri pcye nasıl kayıt edebilirim ayrıca bunu canlı olarak nasıl yayınlarım ?

wmaraci
reklam

muratbaloglu muratbaloglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek tasarım ve programlama
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 24 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
youtube dan canlı yayını kullanarak yapabilirsin kardeş tek yapman gereken hesabını onaylamak sonra yayını bilgisayara mikrofon girişinden bağlamak çok çok kolay ve hızlı olur kendi sitenize de youtube linki bağlarsınız oldu bitti ben side festivalinde daha önce kamera bağlamıştık bu senede aynı yapıcaz.

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

muratbaloglu adlı üyeden alıntı

youtube dan canlı yayını kullanarak yapabilirsin kardeş tek yapman gereken hesabını onaylamak sonra yayını bilgisayara mikrofon girişinden bağlamak çok çok kolay ve hızlı olur kendi sitenize de youtube linki bağlarsınız oldu bitti ben side festivalinde daha önce kamera bağlamıştık bu senede aynı yapıcaz.

bizde sunucu var youtube desteği gerek yok hocam kendi media sunucumuzu kulanacağız da dediğim gibi anfi pc ye bağlayıp nasıl canlı yayına vereceğiz.

muratbaloglu muratbaloglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek tasarım ve programlama
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 24 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
kardeş biz yapmıştık videoyu yükle dediğinde bir kaç dakika sonra videoyu canlı yayınla diye bir secenek geliyor video bir tarafdan bilğisayara kayır edilirken aynı dosya youtube de yüklenebiliyor çok basit bir deneme yapabilirsin mikrofonu pc bağla video kayıt programından cali_yayin.avi diye dosyayı kaydetmeye başla de ,aynı dosyayı youtube yüklemeye başla sonra canlı olarak yayınla diye bir secenek geliyor bir dene istersen.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al