Benim maxsimum 5-6k sitem var onuda kendi imkanlarımla paylaşarak ne bliyim içerik girerek,makale alarak yaptım yalnız çok hit almak hem zaman hemde para gerektiren bir durum ama genede bir kaç fikir verebilirim. domain içerik çok önemli örneğin sen bir araba pazarlama sitesi yapıyorsun ve site adın sahibindenaraba diye bi domain ama sahibinden diye başlayan kelime ilk yüzde çıkman imkansız ama gidiyorsun ayagimiyerdenkesin com diye bir kelimeyle site açıyorsun hob kelime arabayla taşıtla ilgili ve benzersiz bir domain tanıtım yaparkende bu anahtar kelimeleri kullanıyorsu ve makeler de bu kelimelerin altında ki anahtarlara bağlanıyor, domain çok önemli ama içerkle ilgilide değişik teknikler var örneğin havuz mazemeleri satan bir web sayfası kuruyorsun güzel bir domainin var ama içerik benzersiz olmasına karşın özgün olmasına karşın hiç hit almıyor burda sayfa başlıklarını rakiplerinin domain atlarını yazarak onlar yaklaşmaya çalışablirsin mesela senin havuz sitenin adı kezbanhavuz rakipinin ki ahmethavuz sidende birbi makale bi yazı yazıyorsun başlık Ahmet Havuz olacak google ahmet havuz yazdıklarında senin sayfanda çıkmaya başlar çok mu etik değil ama bir hit çekme yöntemide bu.
Eğer zamanın varsa mutlaka her hafda yeni bir blog kur ve bir şekilde güncelle bir yılda 50 tane blogun olur ama her birini günde 1 dk günceleme yaparak canlandırsan bir saati ni alır ama asıl web sayfan bu bloglar sayesinde çok yükselir.
ve son olarak PARA ben bir site için aylık 10.000 euro reklam veren bi firmayla çalıştım adamlar yılda 120.00 euro sadece google facebook para harcıyordu istedikleri hit parayla sağlansada bir yıl sonra ayda 100 euro bi harcamamaya başladılar cünkü site oturmuş hitleri %20 %30 düşmüştü ama hiç etkilemedi reklam tıklamalarının saten çoğu boş oluyordur ama gördüğün gibi siteye para harcayınca hit çekmek bir dalga oluşturmak daha kolay iyi bir dalga yakalayınca zaten istediğin yere varmak sadece zaman meselesi